Přehled medailistů - Vysočina

Přehled medailistů - Vysočina
Druh medaile Sportovec Datum narození Sport Disciplína Závod
zlatá Havlíček Adam 3. 8. 2004 Atletika dálka mladší chlapci
zlatá Havlíček Adam 3. 8. 2004 Atletika míček mladší chlapci
zlatá Mareček Šimon 19. 2. 2002 Orientační běh krátká trať starší chlapci
zlatá Opatrná Ester 7. 5. 2007 Moderní gymnastika volná sestava bez náčiní Naděje mladší
zlatá Prokšová Anna 24. 4. 2006 Moderní gymnastika volná sestava s míčem Naděje starší
zlatá Suchá Tereza 4. 5. 2007 Moderní gymnastika volná sestava s obručí Naděje mladší
zlatá Suchá Tereza 4. 5. 2007 Moderní gymnastika volná sestava se švihadlem Naděje mladší
stříbrná Císař Martin 7. 5. 1998 Plavání handicapovaných 200 m PZ chlapci
stříbrná Císař Martin 7. 5. 1998 Plavání handicapovaných 50 m VZ chlapci
stříbrná Jadrný Šimon 21. 2. 2002 Stolní tenis dvouhra starší žáci
stříbrná Kourek Patrik 18. 1. 2003 Plavání 100 M chlapci ročník 2003
stříbrná Mareček Šimon 19. 2. 2002 Orientační běh sprint starší chlapci
stříbrná Matula Vojtěch 5. 1. 2003 Plavání 100 Z chlapci ročník 2003
stříbrná Matula Vojtěch 5. 1. 2003 Plavání 200 PZ chlapci ročník 2003
stříbrná Matula Vojtěch 5. 1. 2003 Plavání 200 Z chlapci ročník 2003
stříbrná Opatrná Ester 7. 5. 2007 Moderní gymnastika volná sestava se švihadlem Naděje mladší
stříbrná Prokšová Anna 24. 4. 2006 Moderní gymnastika volná sestava s obručí Naděje starší
stříbrná Staňková Tereza 21. 8. 2005 Moderní gymnastika volná sestava s kuželi Naděje starší
stříbrná Vysočina Baseball turnaj družstev chlapci
bronzová Císař Martin 7. 5. 1998 Plavání handicapovaných 100 m VZ chlapci
bronzová Kourek Patrik 18. 1. 2003 Plavání 100 VZ chlapci ročník 2003
bronzová Kourek Patrik 18. 1. 2003 Plavání 100 Z chlapci ročník 2003
bronzová Kourek Patrik 18. 1. 2003 Plavání 50 VZ chlapci ročník 2003
bronzová Kudláčková Kristýna 5. 6. 2005 Kolečkové bruslení víceboj jednotlivců žákyně
bronzová Kříž Tomáš 30. 7. 2000 Triatlon závod jednotlivců dorostenci
bronzová Nagy Michal 11. 2. 2005 Plavání 100 Z chlapci ročník 2005
bronzová Pavlidu Sára 24. 1. 2005 Atletika 60 m mladší dívky
bronzová Prokšová Anna 24. 4. 2006 Moderní gymnastika volná sestava se stuhou Naděje starší
bronzová Vysočina Volejbal turnaj turnaj dívky