Přehled medailistů - Ústecký kraj

Přehled medailistů - Ústecký kraj
Druh medaile Sportovec Datum narození Sport Disciplína Závod
zlatá Bešíková Lenka 3. 1. 2004 Plavání 50 VZ dívky ročník 2004
zlatá Chobotová Tereza 4. 8. 2003 Karate kumite jednotlivci starší žákyně +45kg
zlatá Gregor Štěpán 14. 6. 2004 Atletika 60 m mladší chlapci
zlatá Javorková Kamila 25. 3. 2004 Plavání 100 M dívky ročník 2004
zlatá Javorková Kamila 25. 3. 2004 Plavání 100 VZ dívky ročník 2004
zlatá Javorková Kamila 25. 3. 2004 Plavání 200 PZ dívky ročník 2004
zlatá Javorková Kamila 25. 3. 2004 Plavání 200 VZ dívky ročník 2004
zlatá Javorková Kamila 25. 3. 2004 Plavání 400 VZ dívky ročník 2004
zlatá Ústecký kraj MŽ Karate kumite team mladší žáci a žákyně
zlatá Řezáč David 26. 3. 2003 Plavání 100 VZ chlapci ročník 2003
zlatá Řezáč David 26. 3. 2003 Plavání 200 VZ chlapci ročník 2003
stříbrná Bešíková Lenka 3. 1. 2004 Plavání 100 VZ dívky ročník 2004
stříbrná Bešíková Lenka 3. 1. 2004 Plavání 100 Z dívky ročník 2004
stříbrná Bešíková Lenka 3. 1. 2004 Plavání 200 Z dívky ročník 2004
stříbrná Kovářová Lenka 9. 3. 2005 Karate kumite jednotlivci starší žákyně -45kg
stříbrná Porubčanová Zuzana 9. 5. 2002 Atletika 800 m starší dívky
stříbrná Ústecký kraj Sportovní střelba vzduchová pistole (mix) vzduchová pistole - mix
stříbrná Ústecký kraj G Florbal turnaj družstev dívky
stříbrná Čepek Martin 5. 5. 2003 Cyklistika dráha - scratch žáci - 15 kol
stříbrná Černá Ema 20. 7. 2004 Orientační běh krátká trať mladší dívky
stříbrná Řezáč David 26. 3. 2003 Plavání 50 VZ chlapci ročník 2003
stříbrná Šašek Vít 25. 6. 1995 Plavání handicapovaných 100 m P chlapci
bronzová Balon Kristián 26. 10. 2003 Plavání 100 P chlapci ročník 2003
bronzová Bednář Jan 17. 5. 2006 Karate kumite jednotlivci mladší žáci -40kg
bronzová Bisová Nikola 23. 8. 2002 Atletika 300 m starší dívky
bronzová Dosedělová Michaela 3. 4. 2005 Stolní tenis dvouhra mladší dívky
bronzová Janů Veronika 9. 7. 2005 Karate kumite jednotlivci mladší žákyně +35kg
bronzová Javorková Kamila 25. 3. 2004 Plavání 50 VZ dívky ročník 2004
bronzová Musil Vojtěch 13. 7. 2004 Atletika 800 m mladší chlapci
bronzová Rajchert Vojtěch 14. 9. 2001 Krátký film/video soutěž jednotlivci
bronzová Ústecký kraj Stolní tenis družstva starší dívky
bronzová Ústecký kraj K Florbal turnaj družstev chlapci
bronzová Čepičková Adéla 5. 10. 2006 Karate kumite jednotlivci mladší žákyně -35kg