Přehled medailistů - Středočeský kraj

Přehled medailistů - Středočeský kraj
Druh medaile Sportovec Datum narození Sport Disciplína Závod
zlatá Brejchová Denisa 22. 11. 2003 Karate kata jednotlivci starší žákyně
zlatá Burian Vojtěch 21. 4. 2003 Tenis dvouhra starší chlapci
zlatá Chrastinová Emílie 16. 2. 2004 Atletika míček mladší dívky
zlatá Lamačová Tereza 8. 8. 2004 Atletika 60 m mladší dívky
zlatá Laňková Kateřina 1. 7. 2003 Plavání 200 PZ dívky ročník 2003
zlatá Lelková Blanka 13. 6. 2004 Plavání 200 P dívky ročník 2004
zlatá Mišoňová Magdalena 29. 7. 2001 Cyklistika MTB crosscountry kadetky
zlatá Mostková Viktorie 18. 2. 2004 Plavání 100 Z dívky ročník 2004
zlatá Neliba Tadeáš 9. 2. 2003 Plavání 200 M chlapci ročník 2003
zlatá Olivová Viktorie 7. 4. 2005 Plavání 100 VZ dívky ročník 2005
zlatá Olivová Viktorie 7. 4. 2005 Plavání 200 VZ dívky ročník 2005
zlatá Palata Štěpán 9. 1. 2005 Plavání 100 M chlapci ročník 2005
zlatá Palata Štěpán 9. 1. 2005 Plavání 100 P chlapci ročník 2005
zlatá Palata Štěpán 9. 1. 2005 Plavání 200 P chlapci ročník 2005
zlatá Pěnkavová Kristýna 9. 10. 2002 Stolní tenis dvouhra starší dívky
zlatá Středočeský kraj Plavání 4 x 50 polohová štafeta dívky
zlatá Středočeský kraj Stolní tenis družstva starší dívky
zlatá Středočeský kraj Tenis čtyřhra mladší dívky
zlatá Středočeský kraj K Florbal turnaj družstev chlapci
zlatá Tužilová Natálie 3. 2. 2005 Plavání 100 M dívky ročník 2005
zlatá Tužilová Natálie 3. 2. 2005 Plavání 100 Z dívky ročník 2005
zlatá Tužilová Natálie 3. 2. 2005 Plavání 200 PZ dívky ročník 2005
zlatá Tužilová Natálie 3. 2. 2005 Plavání 200 Z dívky ročník 2005
zlatá Zelenka Vincent 2. 3. 2004 Plavání 50 VZ chlapci ročník 2004
zlatá Šolc Matěj 24. 9. 2004 Atletika 800 m mladší chlapci
stříbrná Bedrníková Karolína 21. 4. 2003 Triatlon závod jednotlivců starší žákyně
stříbrná Džerengová Sabina 13. 12. 2002 Cyklistika dráha - 200 m letmý start kadetky
stříbrná Džerengová Sabina 13. 12. 2002 Cyklistika dráha - stíhací závod jednotlivců kadetky - 2 km
stříbrná Hájek Michal 9. 6. 2003 Plavání 100 P chlapci ročník 2003
stříbrná Jonášová Aneta 16. 3. 2002 Atletika dálka starší dívky
stříbrná Laňková Kateřina 1. 7. 2003 Plavání 100 P dívky ročník 2003
stříbrná Laňková Kateřina 1. 7. 2003 Plavání 200 P dívky ročník 2003
stříbrná Lelková Blanka 13. 6. 2004 Plavání 200 PZ dívky ročník 2004
stříbrná Mostková Viktorie 18. 2. 2004 Plavání 50 VZ dívky ročník 2004
stříbrná Novotná Aneta 29. 6. 2003 Cyklistika MTB crosscountry žákyně
stříbrná Palata Štěpán 9. 1. 2005 Plavání 200 VZ chlapci ročník 2005
stříbrná Placatkova Tereza 5. 8. 2004 Atletika 800 m mladší dívky
stříbrná Pomahačová Anna 21. 1. 2007 Moderní gymnastika volná sestava s obručí Naděje mladší
stříbrná Středočeký kraj Plavání 4 x 50 VZ chlapci
stříbrná Středočeský kraj Atletika 4 x 60 m mladší dívky
stříbrná Středočeský kraj Atletika 4 x 60 m starší dívky
stříbrná Středočeský kraj Plavání 4 x 50 VZ dívky
stříbrná Středočeský kraj Volejbal turnaj turnaj chlapci
stříbrná Středočeský kraj MŽ Karate kata team mladší žáci a žákyně
stříbrná Středočeský kraj SŽ Karate kata team starší žáci a žákyně
stříbrná Tužilová Natálie 3. 2. 2005 Plavání 100 P dívky ročník 2005
stříbrná Tužilová Natálie 3. 2. 2005 Plavání 50 VZ dívky ročník 2005
stříbrná Valečka Jan 8. 7. 2005 Plavání 200 M chlapci ročník 2005
stříbrná Vobořilová Anna 10. 1. 2007 Moderní gymnastika volná sestava bez náčiní Naděje mladší
stříbrná Šulc David 9. 10. 2002 Cyklistika MTB crosscountry kadeti
stříbrná Žáková Andrea 26. 2. 2004 Atletika 60 m překážek mladší dívky
bronzová Altera - Morávek Badminton čtyřhra U15 - chlapci
bronzová Bejvlová Karolína 19. 2. 2002 Orientační běh krátká trať starší dívky
bronzová Bejvlová Karolína 19. 2. 2002 Orientační běh sprint starší dívky
bronzová Brejcha Daniel 22. 11. 2003 Karate kata jednotlivci starší žáci
bronzová Brejchová - Zuzáková Badminton čtyřhra U15 - dívky
bronzová Dudáš Jakub 23. 1. 2002 Atletika oštěp starší chlapci
bronzová Himmelová Klára 12. 2. 2002 Jachting lodní třída Optimist dívky
bronzová Hladíková Kateřina 7. 2. 2004 Cyklistika MTB crosscountry žákyně
bronzová Laňková Kateřina 1. 7. 2003 Plavání 100 M dívky ročník 2003
bronzová Melich Luděk 2. 10. 2005 Karate kata jednotlivci mladší žáci
bronzová Morávek - Zuzáková Badminton smíšená čtyřhra U15
bronzová Morávek Michal 16. 4. 2002 Badminton dvouhra U15 - chlapci
bronzová Mostková Viktorie 18. 2. 2004 Plavání 200 Z dívky ročník 2004
bronzová Míka Tomáš 18. 12. 2003 Plavání 200 P chlapci ročník 2003
bronzová Míka Tomáš 18. 12. 2003 Plavání 200 PZ chlapci ročník 2003
bronzová Nepomucký Václav 22. 2. 2002 Atletika koule 4 kg starší chlapci
bronzová Olivová Viktorie 7. 4. 2005 Plavání 400 VZ dívky ročník 2005
bronzová Olivová Viktorie 7. 4. 2005 Plavání 50 VZ dívky ročník 2005
bronzová Pajkrt Jan 29. 7. 2003 Karate kata jednotlivci starší žáci
bronzová Palata Štěpán 9. 1. 2005 Plavání 200 PZ chlapci ročník 2005
bronzová Pomahačová Anna 21. 1. 2007 Moderní gymnastika volná sestava bez náčiní Naděje mladší
bronzová Pomahačová Anna 21. 1. 2007 Moderní gymnastika volná sestava se švihadlem Naděje mladší
bronzová Simandlová Dominika 10. 11. 2002 Kolečkové bruslení víceboj jednotlivců kadetky
bronzová Stránská Anna 29. 1. 2002 Stolní tenis dvouhra starší dívky
bronzová Středočeský kraj Orientační běh sprint smíšené štafety starší dívky a chlapci
bronzová Středočeský kraj Plavání 4 x 50 polohová štafeta chlapci
bronzová Zuzáková Kateřina 14. 2. 2002 Badminton dvouhra U15 - dívky
bronzová Záboj/Stránská Stolní tenis smíšená čtyřhra starší dívky a chlapci
bronzová Černý Filip 12. 2. 2003 Cyklistika dráha - stíhací závod jednotlivců chlapci - 1 km