Přehled medailistů - Praha, hlavní město

Přehled medailistů - Praha, hlavní město
Druh medaile Sportovec Datum narození Sport Disciplína Závod
zlatá Boketta Nico 27. 9. 2002 Atletika 1500 m starší chlapci
zlatá Bokošová Františka 5. 3. 2002 Krátký film/video soutěž jednotlivci
zlatá Dotzauerová Klára 10. 11. 2001 Cyklistika dráha - stíhací závod jednotlivců kadetky - 2 km
zlatá Fiřtová Eliška 7. 2. 2002 Gymnastika bradla dívky
zlatá Floriánková Anežka 22. 7. 2002 Plavání handicapovaných 100 m M dívky
zlatá Floriánková Anežka 22. 7. 2002 Plavání handicapovaných 100 m Z dívky
zlatá Floriánková Anežka 22. 7. 2002 Plavání handicapovaných 50 m VZ dívky
zlatá H. Praha Stolní tenis družstva mladší chlapci
zlatá Hejhalová Dagmar 10. 2. 2003 Cyklistika dráha - 200 m letmý start žákyně
zlatá Hejhalová Dagmar 10. 2. 2003 Cyklistika dráha - 500 m pevný start žákyně
zlatá Hejhalová Dagmar 10. 2. 2003 Cyklistika dráha - stíhací závod jednotlivců dívky - 1 km
zlatá Hl.m. Praha Kolečkové bruslení štafeta 4x4 kola závod
zlatá Hlavní město Praha Orientační běh sprint smíšené štafety mladší dívky a chlapci
zlatá Hlavní město Praha (Ž) Basketbal turnaj družstev dívky
zlatá Hálová Sabina 11. 4. 2002 Gymnastika prostná dívky
zlatá Hálová Sabina 11. 4. 2002 Gymnastika víceboj jednotlivců dívky
zlatá Janoš Matyáš 29. 5. 2001 Cyklistika dráha - stíhací závod jednotlivců kadeti - 2 km
zlatá Kainová Kateřina 14. 4. 2003 Kolečkové bruslení víceboj jednotlivců kadetky
zlatá Kupka Vojtěch 22. 7. 2002 Atletika 100 m překážek starší chlapci
zlatá Praha, hlavní město Atletika 4 x 60 m starší chlapci
zlatá Praha, hlavní město Atletika 4 x 60 m starší dívky
zlatá Praha, hlavní město Baseball turnaj družstev chlapci
zlatá Přibík Lukáš 28. 6. 2004 Kolečkové bruslení víceboj jednotlivců žáci
zlatá Sehedi Jevgenija 13. 3. 2006 Moderní gymnastika volná sestava s obručí Naděje starší
zlatá Sehedi Jevgenija 13. 3. 2006 Moderní gymnastika volná sestava se stuhou Naděje starší
zlatá Stodola Prokop 18. 9. 2002 Kolečkové bruslení víceboj jednotlivců kadeti
zlatá Stodolová Zuzana 17. 3. 2005 Kolečkové bruslení víceboj jednotlivců žákyně
zlatá Stránský Matěj 25. 8. 2003 Cyklistika dráha - scratch žáci - 15 kol
zlatá Wehrenberg Lukáš 24. 10. 2002 Jachting lodní třída Optimist chlapci
zlatá Štraitová Jolana 27. 2. 2004 Orientační běh sprint mladší dívky
zlatá Šťáhlavský Ondřej 11. 3. 2006 Karate kata jednotlivci mladší žáci
stříbrná Bartošová Denisa 8. 4. 2005 Plavání 400 VZ dívky ročník 2005
stříbrná Dotzauerová Klára 10. 11. 2001 Cyklistika dráha - 500 m pevný start kadetky
stříbrná Floriánková Anežka 22. 7. 2002 Plavání handicapovaných 200 m PZ dívky
stříbrná Floriánková Anežka 22. 7. 2002 Plavání handicapovaných Celkové pořadí sportu dívky
stříbrná H. Praha Stolní tenis družstva starší chlapci
stříbrná Hejhalová Dagmar 10. 2. 2003 Cyklistika dráha - scratch žákyně - 15 kol
stříbrná Hlavní město Praha Orientační běh sprint smíšené štafety starší dívky a chlapci
stříbrná Hlavní město Praha 1 Jachting lodní třída RS Feva smíšená kateorie
stříbrná Hálová Sabina 11. 4. 2002 Gymnastika přeskok dívky
stříbrná Höfner Michael 26. 12. 2002 Atletika 60 m starší chlapci
stříbrná Janoš Matyáš 29. 5. 2001 Cyklistika dráha - 500 m pevný start kadeti
stříbrná Judickij Michal 28. 10. 2004 Plavání 200 Z chlapci ročník 2004
stříbrná Kaplan Daniel 12. 6. 2004 Gymnastika kůň na šíř chlapci
stříbrná Perry Kryštof Joseph 23. 9. 2002 Krátký film/video soutěž jednotlivci
stříbrná Praha, hlavní město Atletika 4 x 60 m mladší chlapci
stříbrná Praha, hlavní město Gymnastika víceboj družstev chlapci
stříbrná Praha, hlavní město Gymnastika víceboj družstev dívky
stříbrná Praha, hlavní město Tenis čtyřhra mladší dívky
stříbrná Praha, hlavní město Volejbal turnaj turnaj dívky
stříbrná Praha, hlavní město K Florbal turnaj družstev chlapci
stříbrná Semecká Eliška 30. 3. 2002 Atletika 100 m překážek starší dívky
stříbrná Semecká Eliška 30. 3. 2002 Atletika 60 m starší dívky
stříbrná Stránský Matěj 25. 8. 2003 Cyklistika MTB crosscountry žáci
stříbrná Stránský Matěj 25. 8. 2003 Cyklistika dráha - 200 m letmý start žáci
stříbrná Tomášek Jiří 24. 5. 2004 Gymnastika bradla chlapci
stříbrná Šťastná Barbora 3. 11. 2006 Karate kata jednotlivci mladší žákyně
bronzová Bulířová Ema 2. 4. 2004 Orientační běh krátká trať mladší dívky
bronzová Bulířová Ema 2. 4. 2004 Orientační běh sprint mladší dívky
bronzová Charvátová Kristina 15. 7. 2005 Moderní gymnastika volná sestava s kuželi Naděje starší
bronzová Charvátová Kristina 15. 7. 2005 Moderní gymnastika volná sestava s míčem Naděje starší
bronzová Gajda Martin 3. 5. 2004 Orientační běh krátká trať mladší chlapci
bronzová Hauge Lukáš 17. 3. 2003 Tenis dvouhra starší chlapci
bronzová Hálová Sabina 11. 4. 2002 Gymnastika bradla dívky
bronzová Janoš Matyáš 29. 5. 2001 Cyklistika dráha - 200 m letmý start kadeti
bronzová Judickij Michal 28. 10. 2004 Plavání 200 M chlapci ročník 2004
bronzová Kaplan Daniel 12. 6. 2004 Gymnastika bradla chlapci
bronzová Kaplan Daniel 12. 6. 2004 Gymnastika víceboj jednotlivců chlapci
bronzová Kmochová Natálie 7. 9. 2005 Plavání 200 P dívky ročník 2005
bronzová Kozák Miroslav 14. 2. 2002 Atletika 60 m starší chlapci
bronzová Kurka Dominik 21. 12. 1994 Plavání handicapovaných 100 m P chlapci
bronzová Makovcová Šárka 27. 11. 2003 Karate kumite jednotlivci starší žákyně +45kg
bronzová Mikelová - Šilhavá Badminton čtyřhra U15 - dívky
bronzová Muselová Veronika 19. 2. 2004 Plavání 100 P dívky ročník 2004
bronzová Muselová Veronika 19. 2. 2004 Plavání 200 P dívky ročník 2004
bronzová Pirsová Laura 25. 11. 2008 Moderní gymnastika volná sestava s obručí Naděje mladší
bronzová Praha, hlavní město Florbal turnaj družstev dívky
bronzová Praha, hlavní město 1 Plavání synchronizované plavání - duo dívky
bronzová Tolj Damjan 20. 11. 2004 Atletika 60 m mladší chlapci
bronzová Tomášek Jiří 24. 5. 2004 Gymnastika hrazda chlapci
bronzová Vilímová Kateřina 15. 2. 2004 Atletika 800 m mladší dívky
bronzová Zítko Jakub 4. 12. 2002 Gymnastika přeskok chlapci
bronzová Špaňár Ondřej 30. 1. 2004 Plavání 200 VZ chlapci ročník 2004
bronzová Špaňár Ondřej 30. 1. 2004 Plavání 400 VZ chlapci ročník 2004