Přehled medailistů - Jihočeský kraj

Přehled medailistů - Jihočeský kraj
Druh medaile Sportovec Datum narození Sport Disciplína Závod
zlatá Bednář Ondřej 22. 12. 2006 Karate kumite jednotlivci mladší žáci -40kg
zlatá Janoštík - Švejda Badminton čtyřhra U15 - chlapci
zlatá Jihočeský kraj SŽ Karate kumite team starší žáci a žákyně
zlatá Kešnar Jonáš 21. 6. 2001 Plavání handicapovaných 100 m M chlapci
zlatá Kešnar Jonáš 21. 6. 2001 Plavání handicapovaných 100 m P chlapci
zlatá Kešnar Jonáš 21. 6. 2001 Plavání handicapovaných 100 m VZ chlapci
zlatá Kešnar Jonáš 21. 6. 2001 Plavání handicapovaných 200 m PZ chlapci
zlatá Kešnar Jonáš 21. 6. 2001 Plavání handicapovaných 400 m VZ chlapci
zlatá Kešnar Jonáš 21. 6. 2001 Plavání handicapovaných Celkové pořadí sportu chlapci
zlatá Kinterová Terezie 20. 7. 2004 Plavání 200 M dívky ročník 2004
zlatá Kracíková Adéla 8. 5. 2003 Plavání 100 VZ dívky ročník 2003
zlatá Kracíková Adéla 8. 5. 2003 Plavání 50 VZ dívky ročník 2003
zlatá Kratochvíl Tomáš 22. 1. 2002 Atletika dálka starší chlapci
zlatá Květoňová Andrea 24. 6. 2004 Karate kumite jednotlivci starší žákyně -45kg
zlatá Medová Michaela 28. 12. 2005 Karate kata jednotlivci mladší žákyně
zlatá Medová Michaela 28. 12. 2005 Karate kumite jednotlivci mladší žákyně -35kg
zlatá Nestával Ivan 23. 1. 2000 Plavání handicapovaných 100 m Z chlapci
zlatá Pospíšil Matyáš 23. 11. 2000 Triatlon závod jednotlivců dorostenci
zlatá Tinavská Ema 18. 4. 2006 Karate kumite jednotlivci mladší žákyně +35kg
zlatá Viktorová Nela 13. 6. 2004 Cyklistika MTB crosscountry žákyně
zlatá Švejda - Šmikmátorová Badminton smíšená čtyřhra U15
zlatá Švejda Tomáš 14. 3. 2002 Badminton dvouhra U15 - chlapci
stříbrná Hendrickson Andrew 27. 7. 2004 Plavání 100 VZ chlapci ročník 2004
stříbrná Hendrickson Andrew 27. 7. 2004 Plavání 50 VZ chlapci ročník 2004
stříbrná Hrdlička Jakub 11. 9. 2002 Triatlon závod jednotlivců starší žáci
stříbrná Janoštík Jan 19. 11. 2003 Badminton dvouhra U15 - chlapci
stříbrná Kinterová Terezie 20. 7. 2004 Plavání 100 M dívky ročník 2004
stříbrná Kostková Lenka 20. 5. 2002 Plavání synchronizované plavání - figury dívky
stříbrná Kostková Lenka 20. 5. 2002 Plavání synchronizované plavání - sólo dívky
stříbrná Kracíková Adéla 8. 5. 2003 Plavání 100 Z dívky ročník 2003
stříbrná Kratochvíl Tomáš 22. 1. 2002 Atletika výška starší chlapci
stříbrná Lácha Radek 10. 12. 2003 Karate kumite jednotlivci starší žáci +50kg
stříbrná Manová Hana 26. 1. 2005 Plavání 200 Z dívky ročník 2005
stříbrná Nestával Ivan 23. 1. 2000 Plavání handicapovaných Celkové pořadí sportu chlapci
stříbrná Rychlá Eliška 24. 8. 2004 Karate kumite jednotlivci starší žákyně +45kg
stříbrná Schánilec Jakub 12. 11. 2003 Karate kumite jednotlivci starší žáci -50kg
stříbrná Trnková Gabriela 29. 6. 2004 Plavání 200 M dívky ročník 2004
bronzová Jihočeský kraj Stolní tenis družstva mladší chlapci
bronzová Jihočeský kraj MŽ Karate kata team mladší žáci a žákyně
bronzová Jihočeský kraj MŽ Karate kumite team mladší žáci a žákyně
bronzová Kinterová Terezie 20. 7. 2004 Plavání 200 VZ dívky ročník 2004
bronzová Kracíková Adéla 8. 5. 2003 Plavání 200 PZ dívky ročník 2003
bronzová Lišková Markéta 19. 8. 2004 Atletika míček mladší dívky
bronzová Manová Hana 26. 1. 2005 Plavání 100 Z dívky ročník 2005
bronzová Michálek Šimon 26. 9. 2005 Plavání 200 VZ chlapci ročník 2005
bronzová Michálek Šimon 26. 9. 2005 Plavání 400 VZ chlapci ročník 2005
bronzová Soukupová Iveta 12. 6. 2002 Sportovní střelba vzduchová puška (VzPu 40) dorostenky
bronzová Čarek Přemysl 1. 1. 2006 Karate kumite jednotlivci mladší žáci +40kg