2 9 dní do olympiády
dětí a mládeže

Program olympiády

Detailní program
Datum a den Čas Sport Disciplína Závod Akce Místo Stav akce Média
21. 1. 2016
Čtvrtek
08:00 Lední hokej turnaj chlapci turnaj chlapci Kraj Vysočina - Hlavní město Praha
semifinále 1
HC Verva Litvínov Startovní listina , Výsledky ODM TV , Online
08:00 Lední hokej turnaj chlapci turnaj chlapci Královéhradecký kraj - Moravskoslezský kraj
semifinále 2
HC Verva Litvínov Startovní listina , Výsledky ODM TV , Online
09:00 Lední hokej turnaj chlapci turnaj chlapci Ústecký kraj - Jihočeský kraj
o 5. místo
HC Piráti Chomutov Startovní listina , Výsledky ODM TV , Online
09:30 Biatlon štafeta 3 x 3km volně štafeta dívky Závod Golf club Teplice Startovní listina , Výsledky
09:30 Šachy turnaj dívky Brunová - Kopcová
7. kolo
Městské Divadlo Chomutov Startovní listina , Výsledky Online
09:30 Šachy turnaj dívky Přibylová - Volaninová
7. kolo
Městské Divadlo Chomutov Startovní listina , Výsledky Online
09:30 Šachy turnaj dívky Vavřínková - Vilímová
7. kolo
Městské Divadlo Chomutov Startovní listina , Výsledky Online
09:30 Šachy turnaj dívky Ambrožová - Bierská
7. kolo
Městské Divadlo Chomutov Startovní listina , Výsledky Online
09:30 Šachy turnaj dívky Gárská - Tůmová
7. kolo
Městské Divadlo Chomutov Startovní listina , Výsledky Online
09:30 Šachy turnaj dívky Vítová - Hušková
7. kolo
Městské Divadlo Chomutov Startovní listina , Výsledky Online
09:30 Šachy turnaj starší žáci Miesbauer - Lojek
7. kolo
Městské Divadlo Chomutov Startovní listina , Výsledky Online
09:30 Šachy turnaj dívky Mrišová - Růžičková
7. kolo
Městské Divadlo Chomutov Startovní listina , Výsledky Online
09:30 Šachy turnaj starší žáci Anaškin - Mládek
7. kolo
Městské Divadlo Chomutov Startovní listina , Výsledky Online
09:30 Šachy turnaj starší žáci Nehyba - Buločkin
7. kolo
Městské Divadlo Chomutov Startovní listina , Výsledky Online
09:30 Šachy turnaj starší žáci Simet - Skalský
7. kolo
Městské Divadlo Chomutov Startovní listina , Výsledky Online
09:30 Šachy turnaj starší žáci Pavelka - Liška
7. kolo
Městské Divadlo Chomutov Startovní listina , Výsledky Online
09:30 Šachy turnaj starší žáci Špička - Daněk
7. kolo
Městské Divadlo Chomutov Startovní listina , Výsledky Online
09:30 Šachy turnaj mladší žáci Zavadil - Švanda
7. kolo
Městské Divadlo Chomutov Startovní listina , Výsledky Online
09:30 Šachy turnaj starší žáci Sedlák - Tulis
7. kolo
Městské Divadlo Chomutov Startovní listina , Výsledky Online
09:30 Šachy turnaj mladší žáci Miča - Martirosyan
7. kolo
Městské Divadlo Chomutov Startovní listina , Výsledky Online
09:30 Šachy turnaj mladší žáci Polanský - Hložek
7. kolo
Městské Divadlo Chomutov Startovní listina , Výsledky Online
09:30 Šachy turnaj mladší žáci Fojt - Špreňar
7. kolo
Městské Divadlo Chomutov Startovní listina , Výsledky Online
09:30 Šachy turnaj mladší žáci Matůš - Vokoun
7. kolo
Městské Divadlo Chomutov Startovní listina , Výsledky Online
09:30 Šachy turnaj mladší žáci Nagy - Hofman
7. kolo
Městské Divadlo Chomutov Startovní listina , Výsledky Online
09:30 Šachy turnaj mladší žáci Hrabal - Škrabánek
7. kolo
Městské Divadlo Chomutov Startovní listina , Výsledky Online
09:30 Šachy turnaj nejmladší žáci Jun - Přibyl
7. kolo
Městské Divadlo Chomutov Startovní listina , Výsledky Online
09:30 Šachy turnaj nejmladší žáci Gnojek - Rokoš
7. kolo
Městské Divadlo Chomutov Startovní listina , Výsledky Online
09:30 Šachy turnaj nejmladší žáci Václavík - Jareš
7. kolo
Městské Divadlo Chomutov Startovní listina , Výsledky Online
09:30 Šachy turnaj nejmladší žáci Kolář - Vojta
7. kolo
Městské Divadlo Chomutov Startovní listina , Výsledky Online
09:30 Šachy turnaj nejmladší žáci Kůsa - Flajšman
7. kolo
Městské Divadlo Chomutov Startovní listina , Výsledky Online
09:30 Šachy turnaj nejmladší žáci Šťastná - Babula
7. kolo
Městské Divadlo Chomutov Startovní listina , Výsledky Online
09:30 Šachy turnaj nejmladší žáci Kureš - Dolenský
7. kolo
Městské Divadlo Chomutov Startovní listina , Výsledky Online
10:00 Akrobatické lyžování skicross starší žáci Vlk - Řivnáč - Hrstka
čtvrtfinále
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
10:00 Akrobatické lyžování skicross starší žákyně Loosová - Hradilová
Čtvrtfinále
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
10:00 Rychlobruslení 333 m mladší žákyně Rozjížďka 1 HC Most Startovní listina , Výsledky ODM TV
10:00 Akrobatické lyžování skicross starší žákyně Hájková - Kumbárová - Gilarová
Čtvrtfinále
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
10:00 Akrobatické lyžování skicross starší žákyně Šindelářová - Hanková - Patrovská
Čtvrtfinále
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
10:00 Akrobatické lyžování skicross starší žákyně Neumanová - Balabánová - Hicklová
Čtvrtfinále
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
10:00 Akrobatické lyžování skicross starší žáci Macalík - Vošmera - Leitner - Čech
čtvrtfinále
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
10:00 Akrobatické lyžování skicross starší žáci Černý - Taraba - Švaral - Babka
čtvrtfinále
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
10:00 Akrobatické lyžování skicross starší žáci Kratochvíl - Vlk - Adámek
čtvrtfinále
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
10:00 Akrobatické lyžování skicross mladší žáci Raška - Szotkowski - Glatt
čtvrtfinále
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
10:00 Akrobatické lyžování skicross mladší žáci Hluboký - Fleischer - Šnajdr - Kozma
čtvrtfinále
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
10:00 Akrobatické lyžování skicross mladší žákyně Cholenská - Tobolková - Beránková
Čtvrtfinále
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
10:00 Akrobatické lyžování skicross mladší žáci Pospíšil - Malý - Krejčíř - Fischer
čtvrtfinále
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
10:00 Akrobatické lyžování skicross mladší žáci Zatloukal - Vlček - Dressler
čtvrtfinále
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
10:00 Akrobatické lyžování skicross mladší žákyně Balabánová - Güttnerová - Černohorská - Dvořáčková
Čtvrtfinále 2
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
10:00 Akrobatické lyžování skicross mladší žákyně Dědková - Půlpánová - Hajžmanová - Rašovská
Čtvrtfinále 3
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
10:00 Akrobatické lyžování skicross mladší žákyně Černohorská - Iványiová - Kestlová
Čtvrtfinále 4
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
10:02 Rychlobruslení 333 m mladší žákyně Rozjížďka 2 HC Most Startovní listina , Výsledky ODM TV
10:04 Rychlobruslení 333 m mladší žákyně Rozjížďka 3 HC Most Startovní listina , Výsledky ODM TV
10:06 Rychlobruslení 333 m mladší žákyně Rozjížďka 4 HC Most Startovní listina , Výsledky ODM TV
10:08 Rychlobruslení 333 m mladší žákyně Rozjížďka 5 HC Most Startovní listina , Výsledky ODM TV
10:10 Rychlobruslení 333 m mladší žákyně Rozjížďka 6 HC Most Startovní listina , Výsledky ODM TV
10:12 Rychlobruslení 333 m mladší žáci Rozjížďka 1 HC Most Startovní listina , Výsledky ODM TV
10:14 Rychlobruslení 333 m mladší žáci Rozjížďka 2 HC Most Startovní listina , Výsledky ODM TV
10:16 Rychlobruslení 333 m mladší žáci Rozjížďka 3 HC Most Startovní listina , Výsledky ODM TV
10:18 Rychlobruslení 333 m mladší žáci Rozjížďka 4 HC Most Startovní listina , Výsledky ODM TV
10:20 Rychlobruslení 333 m mladší žáci Rozjížďka 5 HC Most Startovní listina , Výsledky ODM TV
10:22 Rychlobruslení 333 m mladší žáci Rozjížďka 6 HC Most Startovní listina , Výsledky ODM TV
10:24 Rychlobruslení 333 m starší žákyně Rozjížďka 1 HC Most Startovní listina , Výsledky ODM TV
10:26 Rychlobruslení 333 m starší žákyně Rozjížďka 2 HC Most Startovní listina , Výsledky ODM TV
10:28 Rychlobruslení 333 m starší žákyně Rozjížďka 3 HC Most Startovní listina , Výsledky ODM TV
10:30 Rychlobruslení 333 m starší žákyně Rozjížďka 4 HC Most Startovní listina , Výsledky ODM TV
10:32 Rychlobruslení 333 m starší žákyně Rozjížďka 5 HC Most Startovní listina , Výsledky ODM TV
10:34 Rychlobruslení 333 m starší žákyně Rozjížďka 6 HC Most Startovní listina , Výsledky ODM TV
10:36 Rychlobruslení 333 m starší žáci Rozjížďka 1 HC Most Startovní listina , Výsledky ODM TV
10:38 Rychlobruslení 333 m starší žáci Rozjížďka 2 HC Most Startovní listina , Výsledky ODM TV
10:40 Rychlobruslení 333 m starší žáci Rozjížďka 3 HC Most Startovní listina , Výsledky ODM TV
10:42 Rychlobruslení 333 m starší žáci Rozjížďka 4 HC Most Startovní listina , Výsledky ODM TV
10:44 Rychlobruslení 333 m starší žáci Rozjížďka 5 HC Most Startovní listina , Výsledky ODM TV
10:45 Biatlon štafeta 3 x 3km volně štafeta chlapci Závod Golf club Teplice Startovní listina , Výsledky
10:46 Rychlobruslení 333 m starší žáci Rozjížďka 6 HC Most Startovní listina , Výsledky ODM TV
11:00 Rychlobruslení 333 m mladší žákyně Semifinále 1 HC Most Startovní listina , Výsledky ODM TV
11:00 Akrobatické lyžování skicross mladší žákyně O umístění 13. - 14. místo SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
11:00 Akrobatické lyžování skicross mladší žáci O umístění 13. - 14. místo SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
11:00 Akrobatické lyžování skicross mladší žáci O umístění 9. - 12. místo SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
11:00 Akrobatické lyžování skicross mladší žáci Raška - Hlubocký - Szotkowski - Šnajdr
semifinále
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
11:00 Akrobatické lyžování skicross mladší žáci Malý - Vlček - Zatloukal - Krejčíř
semifinále
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
11:00 Akrobatické lyžování skicross mladší žákyně Balabánová - Güttnerová - Tobolková - Beránková
semifinále
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
11:00 Akrobatické lyžování skicross mladší žákyně Dědková - Půlpánová - Iványiová - Kestlová
semifinále
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
11:00 Akrobatické lyžování skicross starší žáci Vošmera - Řivnáč - Hrstka - Čech
semifinále
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
11:00 Akrobatické lyžování skicross starší žákyně Loosová - Hradilová - Hájková - Gilarová
Semifinále
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
11:00 Akrobatické lyžování skicross starší žákyně Šindelářová - Patrovská - Neumanová - Balabánová
Semifinále
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
11:00 Akrobatické lyžování skicross starší žáci Taraba - Vlk - Adámek - Švaral
semifinále
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
11:02 Rychlobruslení 333 m mladší žákyně Semifinále 2 HC Most Startovní listina , Výsledky ODM TV
11:04 Rychlobruslení 333 m mladší žákyně Finále E HC Most Startovní listina , Výsledky ODM TV
11:05 Akrobatické lyžování skicross mladší žákyně O umístění 9. - 12. místo SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
11:05 Akrobatické lyžování skicross starší žákyně O umístění 9. - 11. místo SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
11:06 Rychlobruslení 333 m mladší žákyně Finále D HC Most Startovní listina , Výsledky ODM TV
11:08 Rychlobruslení 333 m mladší žákyně Finále C HC Most Startovní listina , Výsledky ODM TV
11:10 Rychlobruslení 333 m mladší žákyně Finále B HC Most Startovní listina , Výsledky ODM TV
11:12 Rychlobruslení 333 m mladší žákyně Finále A HC Most Startovní listina , Výsledky ODM TV
11:15 Rychlobruslení 333 m mladší žáci Semifinále 1 HC Most Startovní listina , Výsledky ODM TV
11:17 Rychlobruslení 333 m mladší žáci Semifinále 2 HC Most Startovní listina , Výsledky ODM TV
11:19 Rychlobruslení 333 m mladší žáci Finále E HC Most Startovní listina , Výsledky ODM TV
11:20 Akrobatické lyžování skicross starší žáci O umístění 13. - 14. místo SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
11:21 Rychlobruslení 333 m mladší žáci Finále D HC Most Startovní listina , Výsledky ODM TV
11:23 Rychlobruslení 333 m mladší žáci Finále C HC Most Startovní listina , Výsledky ODM TV
11:25 Rychlobruslení 333 m mladší žáci Finále B HC Most Startovní listina , Výsledky ODM TV
11:25 Akrobatické lyžování skicross starší žáci O umístění 9. - 12. místo SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
11:27 Rychlobruslení 333 m mladší žáci Finále A HC Most Startovní listina , Výsledky ODM TV
11:30 Lední hokej turnaj chlapci turnaj chlapci Kraj Vysočina - Moravskoslezský kraj
o 3. místo
HC Verva Litvínov Startovní listina , Výsledky ODM TV , Online
11:30 Rychlobruslení 333 m starší žákyně Semifinále 1 HC Most Startovní listina , Výsledky ODM TV
11:32 Rychlobruslení 333 m starší žákyně Semifinále 2 HC Most Startovní listina , Výsledky ODM TV
11:34 Rychlobruslení 333 m starší žákyně Finále E HC Most Startovní listina , Výsledky ODM TV
11:36 Rychlobruslení 333 m starší žákyně Finále D HC Most Startovní listina , Výsledky ODM TV
11:38 Rychlobruslení 333 m starší žákyně Finále C HC Most Startovní listina , Výsledky ODM TV
11:40 Rychlobruslení 333 m starší žákyně Finále B HC Most Startovní listina , Výsledky ODM TV
11:42 Rychlobruslení 333 m starší žákyně Finále A HC Most Startovní listina , Výsledky ODM TV
11:45 Rychlobruslení 333 m starší žáci Semifinále 1 HC Most Startovní listina , Výsledky ODM TV
11:47 Rychlobruslení 333 m starší žáci Semifinále 2 HC Most Startovní listina , Výsledky ODM TV
11:49 Rychlobruslení 333 m starší žáci Finále E HC Most Startovní listina , Výsledky ODM TV
11:51 Rychlobruslení 333 m starší žáci Finále D HC Most Startovní listina , Výsledky ODM TV
11:53 Rychlobruslení 333 m starší žáci Finále C HC Most Startovní listina , Výsledky ODM TV
11:55 Rychlobruslení 333 m starší žáci Finále B HC Most Startovní listina , Výsledky ODM TV
11:57 Rychlobruslení 333 m starší žáci Finále A HC Most Startovní listina , Výsledky ODM TV
12:00 Akrobatické lyžování skicross mladší žáci Finále SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
12:00 Akrobatické lyžování skicross mladší žákyně Finále SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
12:00 Akrobatické lyžování skicross starší žáci Finále SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
12:00 Akrobatické lyžování skicross starší žákyně Finále SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
12:00 Šachy soutěž družstev družstva Finále Městské Divadlo Chomutov Startovní listina , Výsledky
12:00 Akrobatické lyžování skicross mladší žáci O umístění 5. - 8. místo SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
12:00 Akrobatické lyžování skicross mladší žákyně O umístění 5. - 8. místo SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
12:00 Akrobatické lyžování skicross starší žáci O umístění 5. - 8. místo SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
12:00 Akrobatické lyžování skicross starší žákyně O umístění 5. - 8. místo SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
12:15 Lední hokej turnaj chlapci turnaj chlapci Královéhradecký kraj - Hlavní město Praha
finále
HC Piráti Chomutov Startovní listina , Výsledky ODM TV , Online
12:30 Rychlobruslení štafeta 16 kol mladší + starší žákyně Finále HC Most Startovní listina , Výsledky ODM TV
13:30 Běžecké disciplíny štafeta 3 x 2 km klasicky žákyně Závod Golf club Teplice Startovní listina , Výsledky
13:30 Rychlobruslení štafeta 16 kol mladší + starší žáci Finále HC Most Startovní listina , Výsledky ODM TV
14:00 Snowboarding snowboardcross mladší žákyně Strnadová - Nováková - Kresingerová
Čtvrtfinále 1
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
14:00 Snowboarding snowboardcross mladší žáci Choleva - Toman - Obermajer
čtvrtfinále
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
14:00 Snowboarding snowboardcross starší žákyně Brožová - Scherhaklová - Neubertová
Čtvrtfinále
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
14:00 Snowboarding snowboardcross starší žáci Formánek - Unzeitig - Skopal
čtvrtfinále
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
14:00 Snowboarding snowboardcross mladší žákyně Maděrová - Kodýdková - Kaplanová - Beranová
Čtvrtfinále 2
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
14:00 Snowboarding snowboardcross mladší žákyně Bártová - Faustová - Komanová
Čtvrtfinále 3
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
14:00 Snowboarding snowboardcross mladší žákyně Kolesová - Šonková - Krajná
Čtvrtfinále 4
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
14:00 Snowboarding snowboardcross mladší žáci Mladý - Vodrážka - Horník
čtvrtfinále
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
14:00 Snowboarding snowboardcross mladší žáci Rataj - Viznar - Exnar
čtvrtfinále
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
14:00 Snowboarding snowboardcross mladší žáci Makovec - Vaněk - Kopuletý
čtvrtfinále
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
14:00 Snowboarding snowboardcross starší žákyně Látalová - Belocká - Kašparová - Johanová
Čtvrtfinále
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
14:00 Snowboarding snowboardcross starší žákyně Mullen - Kodýtková - Middleton - Jelínková
Čtvrtfinále
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
14:00 Snowboarding snowboardcross starší žákyně Filipová - Skřipská - Nedomová
Čtvrtfinále
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
14:00 Snowboarding snowboardcross starší žáci Choura - Choleva - Kaplan - Foldyna
čtvrtfinále
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
14:00 Snowboarding snowboardcross starší žáci Keřlík - Zaňka - Nováček
čtvrtfinále
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
14:00 Snowboarding snowboardcross starší žáci Lizna - Všetečka - Salač
čtvrtfinále
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
14:30 Běžecké disciplíny štafeta 3 x 2 km klasicky žáci Závod Golf club Teplice Startovní listina , Výsledky
14:30 Snowboarding snowboardcross starší žákyně O umístění 9. - 12. místo SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
15:00 Snowboarding snowboardcross mladší žákyně O umístění 5. - 8. místo SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
15:00 Snowboarding snowboardcross mladší žáci O umístění 5. - 8. místo SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
15:00 Snowboarding snowboardcross starší žákyně O umístění 5. - 8. místo SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
15:00 Snowboarding snowboardcross mladší žákyně O umístění 9. - 12. místo SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
15:00 Snowboarding snowboardcross mladší žáci O umístění 9. - 12. místo SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
15:00 Snowboarding snowboardcross mladší žákyně Strnadová - Kodýdková - Kresingerová - Kaplanová
semifinále
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
15:00 Snowboarding snowboardcross mladší žákyně Kolesová - Bártová - Faustová - Krajná
semifinále
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
15:00 Snowboarding snowboardcross mladší žáci Choleva - Toman - Vodrážka - Horník
semifinále
Golf club Teplice Startovní listina , Výsledky Online
15:00 Snowboarding snowboardcross mladší žáci Rataj - Viznar - Makovec - Vaněk
semifinále
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
15:00 Snowboarding snowboardcross starší žákyně Brožová - Látalová - Belocká - Neubertová
semifinále
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
15:00 Snowboarding snowboardcross starší žákyně Filipová - Mullen - Skřipská - Middleton
semifinále
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
15:00 Snowboarding snowboardcross starší žáci Formánek - Skopal - Foldyna - Kaplan
semifinále
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
15:00 Snowboarding snowboardcross starší žáci Zaňka - Nováček - Salač - Všetečka
semifinále
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
15:30 Snowboarding snowboardcross starší žáci O umístění 9. - 12. místo SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
16:00 Snowboarding snowboardcross mladší žákyně Finále SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
16:00 Snowboarding snowboardcross mladší žáci Finále SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
16:00 Snowboarding snowboardcross starší žákyně Finále SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
16:00 Snowboarding snowboardcross starší žáci O umístění 5. - 8. místo SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
16:00 Snowboarding snowboardcross starší žáci Finále SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online