Přehled medailistů - Liberecký kraj

Přehled medailistů - Liberecký kraj
Druh medaile Sportovec Datum narození Sport Disciplína Závod
zlatá Liberecký kraj - chlapci Běžecké disciplíny štafeta 3 x 2 km klasicky žáci
zlatá Liberecký kraj - dívky Biatlon štafeta 3 x 3km volně štafeta dívky
zlatá Liberecký kraj - dívky Běžecké disciplíny štafeta 3 x 2 km klasicky žákyně
zlatá Machač Štěpán 21. 1. 2001 Biatlon závod s hromadným startem 5 km volně starší žáci
zlatá Masaříková Gabriela 8. 10. 2002 Běžecké disciplíny 3 km klasicky starší žákyně
zlatá Půbalová Nela 1. 3. 2004 Běžecké disciplíny 2 km klasicky mladší žákyně
zlatá Půbalová Nela 1. 3. 2004 Běžecké disciplíny 2 km volně mladší žákyně
zlatá Rysulová Marie 5. 5. 2002 Běžecké disciplíny 3 km volně starší žákyně
zlatá SÝKOROVÁ KAROLÍNA 18. 6. 2003 Rychlobruslení 333 m mladší žákyně
zlatá SÝKOROVÁ KAROLÍNA 18. 6. 2003 Rychlobruslení 500 m mladší žákyně
zlatá Tuž Jiří 23. 11. 2004 Běžecké disciplíny 2 km klasicky mladší žáci
zlatá Tuž Jiří 23. 11. 2004 Běžecké disciplíny 2 km volně mladší žáci
stříbrná Belocká Natálie 27. 3. 2000 Snowboarding snowboardcross starší žákyně
stříbrná Foldyna Martin 13. 6. 2000 Snowboarding paralelní obří slalom starší žáci
stříbrná Horáčková Lucie 25. 6. 2004 Běžecké disciplíny 2 km klasicky mladší žákyně
stříbrná Machač Štěpán 21. 1. 2001 Biatlon rychlostní závod 4 km klasicky starší žáci
stříbrná Masaříková Gabriela 8. 10. 2002 Běžecké disciplíny 3 km volně starší žákyně
stříbrná Novotná Dora 14. 5. 2002 Alpské disciplíny slalom mladší žákyně
stříbrná Sadílek Adam 26. 7. 2002 Alpské disciplíny slalom mladší žáci
stříbrná Salaba Dan 17. 12. 2004 Běžecké disciplíny 2 km volně mladší žáci
stříbrná Seidlová Eliška 3. 1. 2004 Biatlon rychlostní závod 3 km klasicky mladší žákyně
stříbrná Svatošová Barbora 23. 12. 2000 Alpské disciplíny slalom starší žákyně
stříbrná Svatošová Barbora 23. 12. 2000 Alpské disciplíny vyřazovací závod starší žákyně
stříbrná SÝKOROVÁ KAROLÍNA 18. 6. 2003 Rychlobruslení 111 m - super sprint mladší žákyně
stříbrná Vanická Veronika 8. 1. 2001 Alpské disciplíny obří slalom starší žákyně
bronzová Belocká Natálie 27. 3. 2000 Snowboarding paralelní obří slalom starší žákyně
bronzová Belocká Natálie 27. 3. 2000 Snowboarding slopestyle starší žákyně
bronzová Kollert Tomáš 22. 12. 2002 Rychlobruslení 500 m starší žáci
bronzová Liberecký kraj - chlapci Biatlon štafeta 3 x 3km volně štafeta chlapci
bronzová Rysulová Marie 5. 5. 2002 Běžecké disciplíny 3 km klasicky starší žákyně
bronzová Salaba Dan 17. 12. 2004 Běžecké disciplíny 2 km klasicky mladší žáci
bronzová Žitná Tereza 18. 5. 2001 Biatlon rychlostní závod 4 km klasicky starší žákyně