8 7 dní do olympiády
dětí a mládeže

Program olympiády

Detailní program
Datum a den Čas Sport Disciplína Závod Akce Místo Stav akce Média
18. 6. 2015
Čtvrtek
08:30 Sportovní střelba sportovní malorážka (SM 60) dorostenci Závod ASS Dukla Plzeň - Lobzy Startovní listina , Výsledky
08:30 Sportovní střelba sportovní malorážka (SM 60) dorostenky Závod ASS Dukla Plzeň - Lobzy Startovní listina , Výsledky
08:30 Házená turnaj družstev starší žákyně Jihomoravský kraj - Plzeňský kraj
Semifinále
Sportovní hala 31. ZŠ Plzeň Startovní listina , Výsledky ODM TV
08:30 Házená turnaj družstev starší žáci Moravskoslezký kraj - Ústecký kraj
Semifinále
Hala TJ Lokomotiva Plzeň Startovní listina , Výsledky ODM TV
08:30 Tenis dvouhra starší žákyně Nikolovová - Vajsejtlová
Finále
TK Slavia Plzeň - Bory Startovní listina , Výsledky ODM TV
08:30 Tenis dvouhra starší žákyně Benešová - Wojciková
o 3. místo
TK Slavia Plzeň - Bory Startovní listina , Výsledky ODM TV
08:30 Tenis dvouhra starší žákyně Šebestová - Vašíčková
o 5. místo
TK Slavia Plzeň - Bory Startovní listina , Výsledky
08:30 Tenis dvouhra starší žáci Forejtek - Lehečka
Finále
TK Slavia Plzeň - Bory Startovní listina , Výsledky ODM TV
08:30 Tenis dvouhra starší žáci Svrčina - Najman
o 3. místo
TK Slavia Plzeň - Bory Startovní listina , Výsledky ODM TV
08:30 Tenis dvouhra starší žáci Šmédek - Pleva
o 5. místo
TK Slavia Plzeň - Bory Startovní listina , Výsledky
08:45 Basketbal turnaj družstev starší žáci Zlínský kraj - Královéhradecký kraj
O 9. místo
Hala TJ Lokomotiva Plzeň Startovní listina , Výsledky
08:45 Basketbal turnaj družstev starší žáci Jihomoravský kraj - Vysočina
O 7. místo
Hala TJ Lokomotiva Plzeň Startovní listina , Výsledky
09:00 Badminton dvouhra U15 - žákyně Švábíková - Zuzáková
semifinále
25. ZŠ Plzeň Startovní listina , Výsledky ODM TV
09:00 Badminton dvouhra U15 - žákyně Járová - Hadáčková
semifinále
25. ZŠ Plzeň Startovní listina , Výsledky ODM TV
09:00 Beachvolejbal turnaj dvojic U16 - starší žáci Liberecký kraj - Karlovarský kraj
3. kolo
Beachvolejbal TJ Lokomotiva Plzeň Startovní listina , Výsledky ODM TV
09:00 Beachvolejbal turnaj dvojic U16 - starší žákyně Vysočina - Praha, hlavní město
3. kolo
Beachvolejbal TJ Lokomotiva Plzeň Startovní listina , Výsledky ODM TV
09:00 Beachvolejbal turnaj dvojic U16 - starší žáci Jihomoravský kraj - Moravskoslezský kraj
3. kolo
Beachvolejbal TJ Lokomotiva Plzeň Startovní listina , Výsledky
09:00 Beachvolejbal turnaj dvojic U16 - starší žáci Plzeňský kraj - Zlínský kraj
3. kolo
Beachvolejbal TJ Lokomotiva Plzeň Startovní listina , Výsledky
09:15 Házená turnaj družstev starší žákyně Jihočeský kraj - Praha
Semifinále
Sportovní hala 31. ZŠ Plzeň Startovní listina , Výsledky ODM TV
09:15 Házená turnaj družstev starší žáci Plzeňský kraj - Zlínský kraj
Semifinále
Hala TJ Lokomotiva Plzeň Startovní listina , Výsledky ODM TV
09:25 Badminton dvouhra U15 - žáci Savin - Vajstejtl
semifinále
25. ZŠ Plzeň Startovní listina , Výsledky ODM TV
09:25 Badminton dvouhra U15 - žáci Blaník - Aubus
semifinále
25. ZŠ Plzeň Startovní listina , Výsledky ODM TV
09:30 Atletika výška mladší žáci Finále AS Plzeň - Skvrňany Startovní listina , Výsledky ODM TV
09:30 Atletika dálka starší žákyně Finále AS Plzeň - Skvrňany Startovní listina , Výsledky ODM TV
09:30 Hokejbal turnaj družstev starší žákyně a žáci Karlovarský kraj - Pardubický kraj
Semifinále
Zimní stadion Košutka Startovní listina , Výsledky ODM TV , Online
09:30 Hokejbal turnaj družstev starší žákyně a žáci Plzeňský kraj - Praha hl. m.
Semifinále
Hokejbalová hala Plzeň Startovní listina , Výsledky ODM TV , Online
09:30 Atletika 60 m překážek mladší žákyně Finále AS Plzeň - Skvrňany Startovní listina , Výsledky ODM TV
09:40 Sportovní střelba sportovní pistole dorostenci Závod ASS Dukla Plzeň - Lobzy Startovní listina , Výsledky
09:40 Atletika oštěp starší žákyně Finále AS Plzeň - Skvrňany Startovní listina , Výsledky ODM TV
09:40 Atletika 60 m překážek mladší žáci Finále AS Plzeň - Skvrňany Startovní listina , Výsledky ODM TV
10:00 Fotbal turnaj družstev U14 - chlapci Středočeský kraj - Jihočeský kraj
O 7.místo
Fotbalové hřiště SKP Rapid Startovní listina , Výsledky
10:00 Fotbal turnaj družstev U14 - chlapci Jihomoravský kraj - Plzeňský kraj
O 5.místo
Dynamo ZČE Plzeň Startovní listina , Výsledky
10:05 Beachvolejbal turnaj dvojic U16 - starší žákyně Zlínský kraj - Praha, hlavní město
3. kolo
Beachvolejbal TJ Lokomotiva Plzeň Startovní listina , Výsledky
10:05 Beachvolejbal turnaj dvojic U16 - starší žáci Pardubický kraj - Karlovarský kraj
3. kolo
Beachvolejbal TJ Lokomotiva Plzeň Startovní listina , Výsledky
10:05 Beachvolejbal turnaj dvojic U16 - starší žákyně Moravskoslezský kraj - Jihomoravský kraj
3. kolo
Beachvolejbal TJ Lokomotiva Plzeň Startovní listina , Výsledky
10:05 Beachvolejbal turnaj dvojic U16 - starší žákyně Plzeňský kraj - Karlovarský kraj
3. kolo
Beachvolejbal TJ Lokomotiva Plzeň Startovní listina , Výsledky
10:10 Atletika 100 m překážek starší žákyně Finále AS Plzeň - Skvrňany Startovní listina , Výsledky ODM TV
10:15 Basketbal turnaj družstev starší žáci Moravskoslezský kraj - Pardubický kraj
O 3. místo
Hala TJ Lokomotiva Plzeň Startovní listina , Výsledky
10:15 Házená turnaj družstev starší žákyně Moravskoslezský kraj - Ústecký kraj
O 7. místo
Sportovní hala 31. ZŠ Plzeň Startovní listina , Výsledky
10:15 Házená turnaj družstev starší žáci Středočeský kraj - Kraj Vysočina
O 7. místo
Hala TJ Lokomotiva Plzeň Startovní listina , Výsledky
10:15 Badminton dvouhra U15 - žákyně Švábíková - Hadáčková
finále
25. ZŠ Plzeň Startovní listina , Výsledky
10:15 Badminton dvouhra U15 - žákyně Zuzáková - Járová
o 3. místo
25. ZŠ Plzeň Startovní listina , Výsledky
10:20 Atletika 100 m překážek starší žáci Finále AS Plzeň - Skvrňany Startovní listina , Výsledky ODM TV
10:40 Atletika 800 m starší žákyně Finále AS Plzeň - Skvrňany Startovní listina , Výsledky
10:50 Sportovní střelba sportovní pistole dorostenky Závod ASS Dukla Plzeň - Lobzy Startovní listina , Výsledky
10:50 Atletika výška starší žákyně Finále AS Plzeň - Skvrňany Startovní listina , Výsledky ODM TV
10:50 Atletika dálka mladší žáci Finále AS Plzeň - Skvrňany Startovní listina , Výsledky ODM TV
10:50 Atletika 1500 m starší žáci Finále AS Plzeň - Skvrňany Startovní listina , Výsledky ODM TV
10:55 Badminton dvouhra U15 - žáci Savin - Aubus
finále
25. ZŠ Plzeň Startovní listina , Výsledky
10:55 Badminton dvouhra U15 - žáci Blaník - Vajstejtl
o 3. místo
25. ZŠ Plzeň Startovní listina , Výsledky
11:00 Hokejbal turnaj družstev starší žákyně a žáci Liberecký kraj - Středočeský kraj
O 9.místo
Hokejbalová hala Plzeň Startovní listina , Výsledky ODM TV
11:00 Házená turnaj družstev starší žákyně Zlínský kraj - Olomoucký kraj
O 5.místo
Sportovní hala 31. ZŠ Plzeň Startovní listina , Výsledky
11:00 Házená turnaj družstev starší žáci Hlavní město Praha - Olomoucký kraj
O 5.místo
Hala TJ Lokomotiva Plzeň Startovní listina , Výsledky
11:00 Tenis čtyřhra starší žákyně Olomoucký - Pardubický
o 5. místo
TK Slavia Plzeň - Bory Startovní listina , Výsledky
11:00 Tenis čtyřhra starší žáci Ústecký - Praha
o 3. místo
TK Slavia Plzeň - Bory Startovní listina , Výsledky
11:10 Atletika 4 x 60 m mladší žákyně Finále AS Plzeň - Skvrňany Startovní listina , Výsledky ODM TV
11:10 Beachvolejbal turnaj dvojic U16 - starší žákyně Praha, hlavní město - Vysočina
4. kolo
Beachvolejbal TJ Lokomotiva Plzeň Startovní listina , Výsledky
11:10 Beachvolejbal turnaj dvojic U16 - starší žáci Zlínský kraj - Moravskoslezský kraj
4. kolo
Beachvolejbal TJ Lokomotiva Plzeň Startovní listina , Výsledky
11:15 Fotbal turnaj družstev U14 - chlapci Moravskoslezský kraj - Královéhradecký kraj
O 3.místo
Dynamo ZČE Plzeň Startovní listina , Výsledky
11:30 Hokejbal turnaj družstev starší žákyně a žáci Jihomoravský kraj - kraj Vysočina
O 11.místo
Zimní stadion Košutka Startovní listina , Výsledky ODM TV
11:45 Házená turnaj družstev starší žákyně Jihomoravský kraj - Praha
O 3. místo
Sportovní hala 31. ZŠ Plzeň Startovní listina , Výsledky ODM TV
11:45 Házená turnaj družstev starší žáci Ústecký kraj - Plzeňský kraj
O 3. místo
Hala TJ Lokomotiva Plzeň Startovní listina , Výsledky ODM TV
11:50 Sportovní střelba sportovní malorážka (SM 60) dorostenci Finále ASS Dukla Plzeň - Lobzy Startovní listina , Výsledky ODM TV
11:50 Sportovní střelba sportovní malorážka (SM 60) dorostenky Finále ASS Dukla Plzeň - Lobzy Startovní listina , Výsledky ODM TV
11:50 Atletika 4 x 60 m starší žákyně Finále AS Plzeň - Skvrňany Startovní listina , Výsledky ODM TV
12:00 Jachting lodní třída Optimist dívky Závodní rozjížďky Bolevecký rybník Startovní listina , Výsledky ODM TV , Online
12:00 Jachting lodní třída Optimist chlapci Závodní rozjížďky Bolevecký rybník Startovní listina , Výsledky ODM TV , Online
12:00 Tenis čtyřhra starší žákyně Moravskoslezký - Zlínský
Finále
TK Slavia Plzeň - Bory Startovní listina , Výsledky ODM TV
12:00 Tenis čtyřhra starší žákyně Ústecký - Jihomoravský
o 3. místo
TK Slavia Plzeň - Bory Startovní listina , Výsledky ODM TV
12:00 Tenis čtyřhra starší žáci Středočeský - Plzeňský
Finále
TK Slavia Plzeň - Bory Startovní listina , Výsledky
12:00 Tenis čtyřhra starší žáci Zlínský - Královehradecký
o 5. místo
TK Slavia Plzeň - Bory Startovní listina , Výsledky
12:10 Atletika 4 x 60 m mladší žáci Finále AS Plzeň - Skvrňany Startovní listina , Výsledky ODM TV
12:10 Atletika 4 x 60 m starší žáci Finále AS Plzeň - Skvrňany Startovní listina , Výsledky ODM TV
12:15 Beachvolejbal turnaj dvojic U16 - starší žáci Liberecký kraj - Karlovarský kraj
4. kolo
Beachvolejbal TJ Lokomotiva Plzeň Startovní listina , Výsledky
12:15 Beachvolejbal turnaj dvojic U16 - starší žákyně Jihomoravský kraj - Karlovarský kraj
4. kolo
Beachvolejbal TJ Lokomotiva Plzeň Startovní listina , Výsledky
12:20 Orientační běh sprint starší žáci Finále AS Plzeň - Skvrňany Startovní listina , Výsledky
12:20 Orientační běh sprint starší žákyně Finále AS Plzeň - Skvrňany Startovní listina , Výsledky
12:20 Orientační běh sprint mladší žáci Finále AS Plzeň - Skvrňany Startovní listina , Výsledky
12:20 Orientační běh sprint mladší žákyně Finále AS Plzeň - Skvrňany Startovní listina , Výsledky
12:20 Basketbal turnaj družstev starší žáci Plzeňský kraj - Ústecký kraj
O 5.místo
Hala TJ Lokomotiva Plzeň Startovní listina , Výsledky
12:30 Hokejbal turnaj družstev starší žákyně a žáci Ústecký kraj - Jihočeský kraj
O 5.místo
Hokejbalová hala Plzeň Startovní listina , Výsledky ODM TV
12:30 Házená turnaj družstev starší žákyně Plzeňský kraj - Jihočeský kraj
Finále
Hala TJ Lokomotiva Plzeň Startovní listina , Výsledky ODM TV
13:00 Hokejbal turnaj družstev starší žákyně a žáci Moravskoslezský kraj - Královehradecký kraj
O 7.místo
Zimní stadion Košutka Startovní listina , Výsledky ODM TV
13:45 Basketbal turnaj družstev starší žáci Praha - Jihočeský kraj
Finále
Hala TJ Lokomotiva Plzeň Startovní listina , Výsledky ODM TV
14:00 Fotbal turnaj družstev U14 - chlapci Zlínský kraj - Praha
Finále
Dynamo ZČE Plzeň Startovní listina , Výsledky
14:00 Hokejbal turnaj družstev starší žákyně a žáci Plzeňský kraj - Pardubický kraj
O 3.místo
Hokejbalová hala Plzeň Startovní listina , Výsledky ODM TV
14:00 Beachvolejbal turnaj dvojic U16 - starší žáci Jihomoravský kraj - Zlínský kraj
5. kolo
Beachvolejbal TJ Lokomotiva Plzeň Startovní listina , Výsledky
14:10 Sportovní střelba sportovní pistole dorostenci Finále ASS Dukla Plzeň - Lobzy Startovní listina , Výsledky ODM TV
15:10 Sportovní střelba sportovní pistole dorostenky Finále ASS Dukla Plzeň - Lobzy Startovní listina , Výsledky ODM TV
15:15 Házená turnaj družstev starší žáci Moravkoslezký kraj - Zlínský kraj
Finále
Hala TJ Lokomotiva Plzeň Startovní listina , Výsledky ODM TV
15:30 Hokejbal turnaj družstev starší žákyně a žáci Karlovarský kraj - Praha hl. m.
Finále
Hokejbalová hala Plzeň Startovní listina , Výsledky ODM TV
15:30 Beachvolejbal turnaj dvojic U16 - starší žákyně Moravskoslezský kraj - Karlovarský kraj
5. kolo
Beachvolejbal TJ Lokomotiva Plzeň Startovní listina , Výsledky