8 7 dní do olympiády
dětí a mládeže

Přehled medailistů - Plzeňský kraj

Přehled medailistů - Plzeňský kraj
Druh medaile Sportovec Datum narození Sport Disciplína Závod
zlatá Burlová Kristýna 25. 3. 2002 Cyklistika silniční kritérium starší žákyně
zlatá Karnold Adam 4. 4. 2001 Plavání 200 PZ starší žáci
zlatá Kokošková Daniela 2. 6. 2000 Sportovní střelba sportovní malorážka (SM 60) dorostenky
zlatá Kokošková Daniela 2. 6. 2000 Sportovní střelba vzduchová puška (VzPu 40) dorostenky
zlatá Nováková Kristýna 22. 5. 2002 Plavání 100 M mladší žákyně
zlatá Plzeňský kraj - mladší žákyně Plavání 4 x 50 VZ mladší žákyně
zlatá Polcarová Tereza 3. 4. 2001 Plavání 100 M starší žákyně
zlatá Polcarová Tereza 3. 4. 2001 Plavání 200 M starší žákyně
zlatá Polcarová Tereza 3. 4. 2001 Plavání 200 VZ starší žákyně
zlatá Polcarová Tereza 3. 4. 2001 Plavání 400 VZ starší žákyně
zlatá Píchalová Barbara 16. 8. 2002 Atletika 60 m překážek mladší žákyně
zlatá Richtr Lukáš 1. 4. 2002 Orientační běh sprint mladší žáci
zlatá Schwarz Daniel 3. 2. 2002 Atletika výška mladší žáci
zlatá Suráková Anna 5. 10. 2000 Atletika 800 m starší žákyně
zlatá Vodičková Michaela 5. 9. 2002 Plavání 50 VZ mladší žákyně
stříbrná Burlová Kristýna 25. 3. 2002 Cyklistika MTB sprint starší žákyně
stříbrná Davidík Jakub 20. 1. 2002 Atletika 800 m mladší žáci
stříbrná Dobrá Tereza 17. 8. 2002 Jachting lodní třída Optimist dívky
stříbrná Faitová Nikola 1. 10. 2001 Karate kumite jednotlivci starší žákyně nad 45 kg
stříbrná Forejtek Jonáš 10. 3. 2001 Tenis dvouhra starší žáci
stříbrná Nováková Kristýna 22. 5. 2002 Plavání 400 VZ mladší žákyně
stříbrná Plojhar Tomáš 21. 1. 1998 Triatlon závod jednotlivců dorostenci
stříbrná Plzeňský kraj Házená turnaj družstev starší žákyně
stříbrná Plzeňský kraj - starší žákyně Plavání 4 x 50 VZ starší žákyně
stříbrná Plzeňský kraj - žáci Tenis čtyřhra starší žáci
stříbrná Polcarová Tereza 3. 4. 2001 Plavání 200 P starší žákyně
stříbrná Píchalová Barbara 16. 8. 2002 Atletika 60 m mladší žákyně
stříbrná Smetana Filip 30. 3. 1998 Sportovní střelba sportovní pistole dorostenci
stříbrná Toman Matěj 28. 4. 1998 Sportovní střelba sportovní malorážka (SM 60) dorostenci
stříbrná Vodičková Michaela 5. 9. 2002 Plavání 200 Z mladší žákyně
stříbrná Štafurik Filip 11. 1. 2002 Plavání 400 VZ mladší žáci
bronzová Hasman Ondřej 29. 12. 2000 Orientační běh krátká trať starší žáci
bronzová Holubová Adéla 27. 8. 2002 Cyklistika MTB sprint starší žákyně
bronzová Karnold Adam 4. 4. 2001 Plavání 100 Z starší žáci
bronzová Nováková Kristýna 22. 5. 2002 Plavání 200 VZ mladší žákyně
bronzová Nováková Kristýna 22. 5. 2002 Plavání 50 VZ mladší žákyně
bronzová Plzeňský kraj Házená turnaj družstev starší žáci
bronzová Plzeňský kraj - mladší žáci Plavání 4 x 50 VZ mladší žáci
bronzová Richtr Lukáš 1. 4. 2002 Orientační běh krátká trať mladší žáci
bronzová Smetana Filip 30. 3. 1998 Sportovní střelba vzduchová pistole (VzPi 40) dorostenci
bronzová Čelišová Sára 28. 11. 2000 Atletika 60 m starší žákyně
bronzová Šebestová Lucie 16. 3. 2001 Plavání 200 VZ starší žákyně
bronzová Šebestová Lucie 16. 3. 2001 Plavání 400 VZ starší žákyně