Přehled medailistů - Moravskoslezský kraj

Přehled medailistů - Moravskoslezský kraj
Druh medaile Sportovec Datum narození Sport Disciplína Závod
zlatá Filipek Sebastian 7. 7. 2000 Orientační běh sprint starší žáci
zlatá Kratochvíl Josef 7. 3. 2001 Plavání 100 VZ starší žáci
zlatá Kratochvíl Josef 7. 3. 2001 Plavání 50 VZ starší žáci
zlatá Krsek Kryštof 29. 11. 1999 Sportovní střelba vzduchová pistole (VzPi 40) dorostenci
zlatá Kucza Vojtěch 3. 1. 1998 Psaní na klávesnici soutěž jednotlivců žáci a žákyně
zlatá Malcharová Anežka 14. 2. 2002 Plavání 100 P mladší žákyně
zlatá Moravskoslezký kraj - žákyně Tenis čtyřhra starší žákyně
zlatá Moravskoslezský (Fukalová - Švábíková) Badminton čtyřhra U15 - žákyně
zlatá Moravskoslezský kraj - žákyně Beachvolejbal turnaj dvojic U16 - starší žákyně
zlatá Přečková Denisa 19. 9. 2000 Atletika koule 3 kg starší žákyně
zlatá Sasynová Karolína 4. 7. 2002 Atletika 800 m mladší žákyně
zlatá Vašíček Patrik 1. 7. 2001 Atletika výška starší žáci
zlatá Vedrová Michaela 22. 11. 2001 Atletika oštěp starší žákyně
zlatá Zdražilová Zoe 11. 1. 2002 Plavání 200 M mladší žákyně
zlatá Švábíková Tereza 14. 5. 2000 Badminton dvouhra U15 - žákyně
stříbrná Formánek Tadeáš 27. 1. 2002 Atletika dálka mladší žáci
stříbrná Hudcová Marika 22. 10. 2001 Plavání 100 P starší žákyně
stříbrná Kostka Jiří 7. 3. 2002 Orientační běh sprint mladší žáci
stříbrná Králová Lucie 18. 1. 2002 Atletika míček mladší žákyně
stříbrná Lakomý Radovan 7. 9. 2002 Plavání 100 P mladší žáci
stříbrná Moravskoslezský (Blaník - Twardzik) Badminton čtyřhra U15 - žáci
stříbrná Moravskoslezský kraj Házená turnaj družstev starší žáci
stříbrná Moravskoslezský kraj - mladší žáci Atletika 4 x 60 m mladší žáci
stříbrná Moravskoslezský kraj - mladší žáci Plavání 4 x 50 VZ mladší žáci
stříbrná Moravskoslezský kraj - mladší žáci Plavání 4 x 50 polohová štafeta mladší žáci
stříbrná Moravskoslezský kraj - starší žáci Plavání 4 x 50 VZ starší žáci
stříbrná Moravskoslezský kraj - starší žáci Plavání 4 x 50 polohová štafeta starší žáci
stříbrná Pláček Matyáš 21. 4. 2002 Atletika 60 m překážek mladší žáci
stříbrná Sasyn René 20. 9. 2000 Atletika 1500 m starší žáci
stříbrná Vedrová Michaela 22. 11. 2001 Atletika koule 3 kg starší žákyně
bronzová Buba František 14. 4. 2000 Atletika dálka starší žáci
bronzová Formánek Tadeáš 27. 1. 2002 Atletika 60 m mladší žáci
bronzová Holainová Bára 14. 12. 2001 Atletika dálka starší žákyně
bronzová Hudcová Marika 22. 10. 2001 Plavání 200 P starší žákyně
bronzová Kelnar Václav 10. 8. 1997 Sportovní střelba vzduchová puška (VzPu 40) dorostenci
bronzová Kotzianová Bibiana 17. 4. 2002 Plavání 200 P mladší žákyně
bronzová MSK Moravskoslezský kraj MSK Orientační běh sprint smíšené štafety mladší žáci
bronzová Malíková Barbora 30. 12. 2001 Atletika 300 m starší žákyně
bronzová Martiňák Lukáš 18. 5. 2000 Atletika 100 m překážek starší žáci
bronzová Moravskoslezský kraj Basketbal turnaj družstev starší žáci
bronzová Moravskoslezský kraj - starší žákyně Plavání 4 x 50 polohová štafeta starší žákyně
bronzová Moravskoslezský kraj - žáci Beachvolejbal turnaj dvojic U16 - starší žáci
bronzová Neoralová Barbora 20. 3. 1999 Sportovní střelba vzduchová pistole (VzPi 40) dorostenky
bronzová Procházka Roman 23. 3. 2001 Plavání 50 VZ starší žáci
bronzová Stoček Bruno 5. 7. 2001 Cyklistika MTB crosscountry starší žáci
bronzová Svrčina Dalibor 2. 10. 2002 Tenis dvouhra starší žáci
bronzová Zdražilová Zoe 11. 1. 2002 Plavání 100 M mladší žákyně