8 7 dní do olympiády
dětí a mládeže

Přehled medailistů - Liberecký kraj

Přehled medailistů - Liberecký kraj
Druh medaile Sportovec Datum narození Sport Disciplína Závod
zlatá Bělinová Natálie 6. 9. 2000 Triatlon závod jednotlivců starší žákyně
zlatá LK Liberecký kraj LK Orientační běh sprint smíšené štafety mladší žáci
zlatá Liberecký kraj - mladší žákyně Atletika 4 x 60 m mladší žákyně
zlatá Matošková Kateřina 8. 1. 2001 Plavání 100 Z starší žákyně
zlatá Matošková Kateřina 8. 1. 2001 Plavání 200 Z starší žákyně
zlatá Špitálský Jaroslav 14. 2. 1997 Sportovní střelba vzduchová puška (VzPu 40) dorostenci
zlatá Štěpánová Vendula 23. 3. 2003 Karate kata jednotlivci starší žákyně
stříbrná Chudoba František 8. 10. 2002 Karate kumite jednotlivci starší žáci nad 50 kg
stříbrná Erlebachová Kristýna 26. 6. 2002 Plavání 100 P mladší žákyně
stříbrná Erlebachová Kristýna 26. 6. 2002 Plavání 200 P mladší žákyně
stříbrná Hacuš Tadeáš Vojtěch 20. 6. 2000 Atletika výška starší žáci
stříbrná Kořínková Karolína 11. 2. 2002 Atletika 60 m překážek mladší žákyně
stříbrná Liberecký kraj Karate kata team starší žáci a žákyně
stříbrná Liberecký kraj Karate kumite team starší žáci a žákyně
stříbrná Matošková Kateřina 8. 1. 2001 Plavání 100 VZ starší žákyně
stříbrná Matošková Kateřina 8. 1. 2001 Plavání 400 VZ starší žákyně
stříbrná Matošková Kateřina 8. 1. 2001 Plavání 50 VZ starší žákyně
stříbrná Naboichenko Daryna 12. 9. 2002 Plavání 100 VZ mladší žákyně
stříbrná Naboichenko Daryna 12. 9. 2002 Plavání 50 VZ mladší žákyně
stříbrná Pavlovec Dan 8. 7. 2000 Orientační běh sprint starší žáci
stříbrná Štanclová Vendula 14. 2. 2003 Atletika dálka mladší žákyně
stříbrná Štanclová Vendula 14. 2. 2003 Atletika výška mladší žákyně
bronzová Chrástová Tereza 1. 5. 2002 Orientační běh krátká trať mladší žákyně
bronzová Chrástová Tereza 1. 5. 2002 Orientační běh sprint mladší žákyně
bronzová Harries Anna 6. 1. 2003 Karate kumite jednotlivci starší žákyně nad 45 kg
bronzová Liberecký kraj - mladší žákyně Plavání 4 x 50 VZ mladší žákyně
bronzová Liberecký kraj - mladší žákyně Plavání 4 x 50 polohová štafeta mladší žákyně
bronzová Semerád Martin 21. 9. 1999 Triatlon závod jednotlivců dorostenci
bronzová Trávníčková Sára 16. 5. 2002 Plavání 400 VZ mladší žákyně
bronzová Vajsejtl Jiří 23. 1. 2000 Badminton dvouhra U15 - žáci
bronzová Šimůnková Karolína 1. 1. 2002 Atletika výška mladší žákyně
bronzová Špitálský Jaroslav 14. 2. 1997 Sportovní střelba sportovní malorážka (SM 60) dorostenci
bronzová Štěpán Matěj 29. 6. 2001 Karate kumite jednotlivci starší žáci do 50 kg
bronzová Štěpánová Vendula 23. 3. 2003 Karate kumite jednotlivci starší žákyně do 45 kg