8 7 dní do olympiády
dětí a mládeže

Přehled medailistů - Jihomoravský kraj

Přehled medailistů - Jihomoravský kraj
Druh medaile Sportovec Datum narození Sport Disciplína Závod
zlatá Hlobeň Adam 2. 5. 2001 Plavání 100 M starší žáci
zlatá Hlobeň Adam 2. 5. 2001 Plavání 200 M starší žáci
zlatá Hlobeň Adam 2. 5. 2001 Plavání 200 VZ starší žáci
zlatá Hlobeň Adam 2. 5. 2001 Plavání 400 VZ starší žáci
zlatá Hrbek Tomáš 27. 1. 2002 Atletika míček mladší žáci
zlatá Jihomoravský kraj - starší žáci Plavání 4 x 50 VZ starší žáci
zlatá Jihomoravský kraj - starší žáci Plavání 4 x 50 polohová štafeta starší žáci
zlatá Jihomoravský kraj - žáci Beachvolejbal turnaj dvojic U16 - starší žáci
zlatá Kotyza Daniel 5. 10. 2000 Atletika 1500 m starší žáci
zlatá Kuchta Adam 25. 2. 2000 Atletika oštěp starší žáci
zlatá Urban Eliáš 11. 2. 2000 Atletika dálka starší žáci
stříbrná Grycová Kateřina 11. 8. 2000 Orientační běh sprint starší žákyně
stříbrná Hrušková Alžběta 9. 12. 2000 Triatlon závod jednotlivců starší žákyně
stříbrná Jihomoravský kraj - mladší žákyně Plavání 4 x 50 VZ mladší žákyně
stříbrná Krejčí Kryštof 2. 5. 2001 Plavání 100 Z starší žáci
stříbrná Kuchta Adam 25. 2. 2000 Atletika koule 4 kg starší žáci
stříbrná Milán Jakub 4. 2. 2004 Orientační běh krátká trať mladší žáci
stříbrná Obořilová Tereza 31. 8. 2002 Cyklistika MTB crosscountry starší žákyně
stříbrná Tomandl David 21. 6. 2001 Plavání 50 VZ starší žáci
stříbrná Zubalíková Lucie 13. 4. 2002 Plavání 200 PZ mladší žákyně
stříbrná Zubalíková Lucie 13. 4. 2002 Plavání 200 VZ mladší žákyně
bronzová Březina Tomáš 5. 1. 2001 Plavání 200 PZ starší žáci
bronzová Golda Matěj 29. 3. 2002 Plavání 100 P mladší žáci
bronzová Golda Matěj 29. 3. 2002 Plavání 200 P mladší žáci
bronzová Helešicová Barbora 13. 5. 1998 Sportovní střelba vzduchová puška (VzPu 40) dorostenky
bronzová Jihomoravský kraj Házená turnaj družstev starší žákyně
bronzová Jihomoravský kraj - mladší žákyně Atletika 4 x 60 m mladší žákyně
bronzová Jihomoravský kraj - žákyně Beachvolejbal turnaj dvojic U16 - starší žákyně
bronzová Knotková Michaela 18. 4. 2001 Atletika 800 m starší žákyně
bronzová Marciánová Hana 23. 3. 2003 Plavání 100 VZ mladší žákyně
bronzová Obořilová Tereza 31. 8. 2002 Cyklistika silniční kritérium starší žákyně
bronzová Petrjanoš Jakub 8. 4. 2002 Atletika výška mladší žáci
bronzová Schmiedová Michaela 7. 7. 2001 Karate kata jednotlivci starší žákyně
bronzová Tomandl David 21. 6. 2001 Plavání 100 M starší žáci
bronzová Zahradníčková Eliška 13. 3. 2001 Atletika koule 3 kg starší žákyně
bronzová Zmrzlá Klára 3. 5. 2001 Plavání 100 M starší žákyně
bronzová Čajková Kristýna 15. 5. 2002 Atletika 800 m mladší žákyně
bronzová Černá Karolína 5. 4. 2003 Plavání 100 Z mladší žákyně