Přehled medailistů - Ústecký kraj

Přehled medailistů - Ústecký kraj
Druh medaile Sportovec Datum narození Sport Disciplína Závod
zlatá Christinel Bobe Corvin 2. 4. 2002 Atletika 60 m mladší žáci
zlatá Grupáč Radek 11. 11. 2001 Plavání 100 P starší žáci
zlatá Grupáč Radek 11. 11. 2001 Plavání 200 P starší žáci
zlatá Hnízdilová Marie 21. 7. 2002 Plavání 100 Z mladší žákyně
zlatá Hnízdilová Marie 21. 7. 2002 Plavání 200 Z mladší žákyně
zlatá Jiránek Jonáš 14. 2. 2002 Atletika 800 m mladší žáci
zlatá Nikolovová Vanesa 17. 7. 2001 Tenis dvouhra starší žákyně
zlatá Podrábský Petr 2. 10. 2001 Karate kumite jednotlivci starší žáci do 50 kg
zlatá Slabihoudová Kamila 22. 6. 2002 Plavání 200 PZ mladší žákyně
zlatá Sonnenberg Filip 9. 2. 2002 Plavání 100 M mladší žáci
zlatá Sonnenberg Filip 9. 2. 2002 Plavání 200 M mladší žáci
zlatá Ústecký kraj - mladší žáci Atletika 4 x 60 m mladší žáci
zlatá Ústecký kraj - mladší žáci Plavání 4 x 50 VZ mladší žáci
zlatá Ústecký kraj - mladší žáci Plavání 4 x 50 polohová štafeta mladší žáci
zlatá Ústecký kraj - mladší žákyně Plavání 4 x 50 polohová štafeta mladší žákyně
zlatá Šeda Vojtěch 6. 5. 2002 Plavání 100 VZ mladší žáci
zlatá Šeda Vojtěch 6. 5. 2002 Plavání 200 PZ mladší žáci
zlatá Šeda Vojtěch 6. 5. 2002 Plavání 50 VZ mladší žáci
stříbrná Bisová Nikola 23. 8. 2002 Atletika 800 m mladší žákyně
stříbrná Buk Petr 28. 1. 2000 Orientační běh krátká trať starší žáci
stříbrná Janku Nikol 10. 10. 2000 Atletika výška starší žákyně
stříbrná Konášová Veronika 9. 9. 2001 Karate kumite jednotlivci starší žákyně do 45 kg
stříbrná Marková Natálie 6. 3. 2000 Atletika dálka starší žákyně
stříbrná Netrh Vojtěch 29. 1. 2002 Plavání 200 P mladší žáci
stříbrná Richtrová Alice 8. 3. 2002 Plavání 100 M mladší žákyně
stříbrná Vejražka Daniel 11. 5. 2000 Atletika 300 m starší žáci
stříbrná Ústecký kraj - starší žáci Atletika 4 x 60 m starší žáci
stříbrná Šeda Vojtěch 6. 5. 2002 Plavání 100 Z mladší žáci
stříbrná Šeda Vojtěch 6. 5. 2002 Plavání 200 VZ mladší žáci
stříbrná Šeda Vojtěch 6. 5. 2002 Plavání 200 Z mladší žáci
stříbrná Štolová Markéta 1. 10. 2000 Atletika 100 m překážek starší žákyně
bronzová Dvořáková Eliška 4. 5. 2002 Plavání 200 PZ mladší žákyně
bronzová Matějková Adéla 6. 4. 2005 Sportovní aerobik soutěž jednotlivců - 1. VT žákyně
bronzová Müller Ondřej 1. 5. 2001 Jachting lodní třída Optimist chlapci
bronzová Novák Adam 1. 10. 2002 Plavání 200 M mladší žáci
bronzová Podrábský Petr 2. 10. 2001 Karate kata jednotlivci starší žáci
bronzová Slabihoudová Kamila 22. 6. 2002 Plavání 200 Z mladší žákyně
bronzová Sonnenberg Filip 9. 2. 2002 Plavání 200 PZ mladší žáci
bronzová Varga Tomáš 26. 4. 1997 Psaní na klávesnici soutěž jednotlivců žáci a žákyně
bronzová Vejražka Daniel 11. 5. 2000 Atletika 60 m starší žáci
bronzová Zábojníková Kateřina 19. 1. 2001 Atletika oštěp starší žákyně
bronzová Ústecký kraj Karate kata team starší žáci a žákyně
bronzová Ústecký kraj - žákyně Tenis čtyřhra starší žákyně
bronzová Černá Tereza 29. 2. 2000 Sportovní střelba sportovní pistole dorostenky