8 7 dní do olympiády
dětí a mládeže

Přehled medailistů - Středočeský kraj

Přehled medailistů - Středočeský kraj
Druh medaile Sportovec Datum narození Sport Disciplína Závod
zlatá Dědová Anna 21. 4. 1998 Sportovní střelba sportovní pistole dorostenky
zlatá Fairaislová Iveta 30. 9. 1998 Triatlon závod jednotlivců dorostenky
zlatá Krsek Matěj 13. 5. 2000 Atletika 300 m starší žáci
zlatá Lehečka Jiří 8. 11. 2001 Tenis dvouhra starší žáci
zlatá Mišoňová Magdalena 29. 7. 2001 Cyklistika MTB crosscountry starší žákyně
zlatá Nepejchal Filip 8. 7. 1999 Sportovní střelba sportovní malorážka (SM 60) dorostenci
zlatá Pešová Denisa 4. 5. 2001 Atletika výška starší žákyně
zlatá Procházka Vojtěch 24. 5. 2002 Karate kumite jednotlivci starší žáci nad 50 kg
zlatá Prokopová Viktorie 26. 11. 2002 Sportovní aerobik soutěž jednotlivců - 1. VT kadetky a kadeti
zlatá Savin Cristian 11. 7. 2000 Badminton dvouhra U15 - žáci
zlatá Souček Marek 2. 5. 2002 Plavání 200 VZ mladší žáci
zlatá Souček Marek 2. 5. 2002 Plavání 400 VZ mladší žáci
zlatá Středočeský (Mišutka - Savin) Badminton čtyřhra U15 - žáci
zlatá Středočeský kraj (Savin - Zuzáková) Badminton smíšená čtyřhra U15 - žáci a žákyně
zlatá Středočeský kraj - žáci Tenis čtyřhra starší žáci
zlatá Tondrová Veronika 31. 12. 2002 Plavání 100 VZ mladší žákyně
zlatá Tondrová Veronika 31. 12. 2002 Plavání 200 VZ mladší žákyně
zlatá Tondrová Veronika 31. 12. 2002 Plavání 400 VZ mladší žákyně
zlatá Vernerová Klára 19. 3. 2001 Cyklistika MTB sprint starší žákyně
stříbrná Bejvlová Karolína 19. 2. 2002 Orientační běh sprint mladší žákyně
stříbrná Burian Matěj 7. 8. 2000 Triatlon závod jednotlivců starší žáci
stříbrná Drahovzalová Natálie 15. 2. 2001 Plavání 200 PZ starší žákyně
stříbrná Dědová Anna 21. 4. 1998 Sportovní střelba vzduchová pistole (VzPi 40) dorostenky
stříbrná Ježek Tomáš 15. 11. 2001 Cyklistika MTB crosscountry starší žáci
stříbrná Nepejchal Filip 8. 7. 1999 Sportovní střelba vzduchová puška (VzPu 40) dorostenci
stříbrná Pečenka Jakub 13. 6. 2002 Karate kumite jednotlivci starší žáci do 50 kg
stříbrná Souček Marek 2. 5. 2002 Plavání 100 M mladší žáci
stříbrná Souček Marek 2. 5. 2002 Plavání 200 M mladší žáci
stříbrná Středočeský kraj Nohejbal soutěž dvojic žáci
stříbrná Středočeský kraj - mladší žákyně Plavání 4 x 50 polohová štafeta mladší žákyně
stříbrná Středočeský kraj - starší žákyně Atletika 4 x 60 m starší žákyně
stříbrná Středočeský kraj - starší žákyně Plavání 4 x 50 polohová štafeta starší žákyně
stříbrná Svobodová Michaela 12. 7. 2001 Plavání 100 M starší žákyně
stříbrná Svobodová Michaela 12. 7. 2001 Plavání 200 M starší žákyně
stříbrná Tondrová Veronika 31. 12. 2002 Plavání 200 M mladší žákyně
stříbrná Vajsejtlová Tereza 2. 3. 2002 Tenis dvouhra starší žákyně
stříbrná Vernerová Klára 19. 3. 2001 Cyklistika silniční kritérium starší žákyně
stříbrná Veselá Barbora 17. 1. 2000 Atletika 300 m starší žákyně
bronzová Himmelová Klára 12. 2. 2002 Jachting lodní třída Optimist dívky
bronzová Ježek Tomáš 15. 11. 2001 Cyklistika MTB sprint starší žáci
bronzová Konšelová Tereza 4. 7. 2002 Plavání 100 P mladší žákyně
bronzová Ludvík David 5. 8. 2002 Plavání 200 Z mladší žáci
bronzová Ludvík David 5. 8. 2002 Plavání 400 VZ mladší žáci
bronzová Martínek Tomáš 18. 5. 2000 Atletika 1500 m starší žáci
bronzová Pečenka Jakub 13. 6. 2002 Karate kata jednotlivci starší žáci
bronzová Středočeský (Janošová - Zuzáková) Badminton čtyřhra U15 - žákyně
bronzová Středočeský kraj Karate kumite team starší žáci a žákyně
bronzová Středočeský kraj Nohejbal soutěž trojic žáci
bronzová Vernerová Klára 19. 3. 2001 Cyklistika MTB crosscountry starší žákyně
bronzová Veselá Barbora 17. 1. 2000 Atletika 100 m překážek starší žákyně