8 7 dní do olympiády
dětí a mládeže

Přehled medailistů - Praha, hlavní město

Přehled medailistů - Praha, hlavní město
Druh medaile Sportovec Datum narození Sport Disciplína Závod
zlatá Hlavní město Praha - starší žákyně Plavání 4 x 50 VZ starší žákyně
zlatá Hlavní město Praha - starší žákyně Plavání 4 x 50 polohová štafeta starší žákyně
zlatá Jurečka Matej 11. 4. 2001 Jachting lodní třída Optimist chlapci
zlatá Keblová Lucie 16. 10. 2000 Jachting lodní třída Optimist dívky
zlatá Kerbachová Anna 9. 3. 2000 Atletika 60 m starší žákyně
zlatá Kerbachová Anna 9. 3. 2000 Atletika dálka starší žákyně
zlatá Muselová Tereza 8. 5. 2001 Plavání 100 VZ starší žákyně
zlatá Muselová Tereza 8. 5. 2001 Plavání 200 PZ starší žákyně
zlatá Muselová Tereza 8. 5. 2001 Plavání 50 VZ starší žákyně
zlatá Praha Basketbal turnaj družstev starší žáci
zlatá Praha Fotbal turnaj družstev U14 - chlapci
zlatá Praha Nohejbal soutěž dvojic žáci
zlatá Praha, hlavní město - starší žákyně Atletika 4 x 60 m starší žákyně
zlatá Průchová Kateřina 18. 4. 2002 Plavání 200 P mladší žákyně
zlatá Semecká Eliška 30. 3. 2002 Atletika 60 m mladší žákyně
zlatá Semecká Eliška 30. 3. 2002 Atletika dálka mladší žákyně
zlatá Zavřel Ivan 15. 7. 2000 Atletika 100 m překážek starší žáci
zlatá Šínová Tereza Elena 17. 8. 2001 Atletika 100 m překážek starší žákyně
stříbrná Frantová Veronika 16. 1. 2002 Sportovní aerobik soutěž jednotlivců - 1. VT kadetky a kadeti
stříbrná Hykš Sebastian 10. 5. 2002 Atletika 60 m mladší žáci
stříbrná Jonák Vojtěch 30. 4. 1999 Sportovní střelba vzduchová pistole (VzPi 40) dorostenci
stříbrná Kupka Vojtěch 26. 3. 2001 Plavání 200 VZ starší žáci
stříbrná Kupka Vojtěch 26. 3. 2001 Plavání 400 VZ starší žáci
stříbrná Miková Tereza 25. 12. 2005 Sportovní aerobik soutěž jednotlivců - 1. VT žákyně
stříbrná Muselová Tereza 8. 5. 2001 Plavání 200 VZ starší žákyně
stříbrná Novotný Matyáš 19. 7. 2001 Plavání 200 P starší žáci
stříbrná Patka Jan 10. 1. 2001 Atletika oštěp starší žáci
stříbrná Praha Hokejbal turnaj družstev starší žákyně a žáci
stříbrná Praha (Járová - Vacková) Badminton čtyřhra U15 - žákyně
stříbrná Praha (Palán - Vacková) Badminton smíšená čtyřhra U15 - žáci a žákyně
stříbrná Praha, hlavní město - mladší žákyně Atletika 4 x 60 m mladší žákyně
stříbrná Rudnev Ilja 2. 1. 2001 Plavání 100 P starší žáci
stříbrná Šimša Martin 20. 6. 2003 Orientační běh sprint mladší žáci
stříbrná Šínová Tereza Elena 17. 8. 2001 Atletika 60 m starší žákyně
bronzová Hlavní město Praha - starší žáci Plavání 4 x 50 VZ starší žáci
bronzová Hlavní město Praha - starší žáci Plavání 4 x 50 polohová štafeta starší žáci
bronzová Hykš Sebastian 10. 5. 2002 Atletika 60 m překážek mladší žáci
bronzová Jonák Vojtěch 30. 4. 1999 Sportovní střelba sportovní pistole dorostenci
bronzová Járová Tereza 9. 4. 2000 Badminton dvouhra U15 - žákyně
bronzová Kupka Vojtěch 26. 3. 2001 Plavání 200 M starší žáci
bronzová Novotný Matyáš 19. 7. 2001 Plavání 100 P starší žáci
bronzová Novák Petr 14. 2. 2002 Atletika 800 m mladší žáci
bronzová Praha (Sebera - Járová) Badminton smíšená čtyřhra U15 - žáci a žákyně
bronzová Praha - žáci Tenis čtyřhra starší žáci
bronzová Suchomelová Anna 2. 3. 2002 Atletika 60 m mladší žákyně
bronzová Vojtěchová Josefína 19. 12. 2001 Plavání 100 P starší žákyně