Přehled medailistů - Jihočeský kraj

Přehled medailistů - Jihočeský kraj
Druh medaile Sportovec Datum narození Sport Disciplína Závod
zlatá Blažková Kateřina 27. 8. 2002 Orientační běh krátká trať mladší žákyně
zlatá Jihočeský kraj Házená turnaj družstev starší žákyně
zlatá Jihočeský kraj Karate kata team starší žáci a žákyně
zlatá Jihočeský kraj Karate kumite team starší žáci a žákyně
zlatá Jihočeský kraj - starší žáci Atletika 4 x 60 m starší žáci
zlatá Kratochvíl Tomáš 22. 1. 2002 Atletika 60 m překážek mladší žáci
zlatá Kratochvíl Tomáš 22. 1. 2002 Atletika dálka mladší žáci
zlatá Marek Oskar 16. 1. 2001 Cyklistika MTB sprint starší žáci
zlatá Osouchová Nela 14. 5. 2002 Karate kumite jednotlivci starší žákyně nad 45 kg
zlatá Pospíšil Matyáš 23. 11. 2000 Triatlon závod jednotlivců starší žáci
zlatá Čondlová Lucie 10. 7. 2002 Karate kumite jednotlivci starší žákyně do 45 kg
zlatá Řehula Jakub 13. 12. 1999 Triatlon závod jednotlivců dorostenci
stříbrná Bárta Filip 5. 2. 2000 Atletika 60 m starší žáci
stříbrná Bárta Filip 5. 2. 2000 Atletika dálka starší žáci
stříbrná Foistová Nikola 5. 10. 1997 Sportovní střelba vzduchová puška (VzPu 40) dorostenky
stříbrná Hadáčková Bára 10. 10. 2001 Badminton dvouhra U15 - žákyně
stříbrná Havlíčková Barbora 12. 5. 2000 Atletika 800 m starší žákyně
stříbrná Jihočeský kraj Basketbal turnaj družstev starší žáci
stříbrná Jihočeský kraj Nohejbal soutěž trojic žáci
stříbrná Lepičová Adéla 5. 10. 2001 Plavání 100 Z starší žákyně
stříbrná Lepičová Adéla 5. 10. 2001 Plavání 200 Z starší žákyně
stříbrná Lácha Jaromír 8. 9. 2001 Karate kata jednotlivci starší žáci
stříbrná Čondlová Lucie 10. 7. 2002 Karate kata jednotlivci starší žákyně
bronzová Bicanová Barbora 4. 2. 2002 Plavání 200 M mladší žákyně
bronzová Hrdličková Anna 7. 6. 2001 Triatlon závod jednotlivců starší žákyně
bronzová Jihočeský (Janoštík - Švejda) Badminton čtyřhra U15 - žáci
bronzová Marek Oskar 16. 1. 2001 Cyklistika silniční kritérium starší žáci
bronzová Tupý David 22. 10. 2000 Atletika koule 4 kg starší žáci
bronzová Třebická Diana 9. 2. 1998 Triatlon závod jednotlivců dorostenky
bronzová Vaš Adam 18. 4. 2000 Atletika výška starší žáci
bronzová Šimůnek Libor 17. 9. 2001 Karate kumite jednotlivci starší žáci do 50 kg
bronzová Šutera Erik 20. 9. 2002 Atletika míček mladší žáci